Середа

17.10.2018

21:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 40 від 3 жовтня 2015 р.

Місцеві вибори 2015

Острозька міська виборча комісія повідомляє про реєстрацію кандидатів на посаду Острозького міського голови (в порядку надходження документів): Роберт Олександрович КОВАЛЬ (зареєстрований 23 вересня), Сергій Олександрович ОПРЯ (23 вересня), Олександр Федорович ШИКЕР (25 вересня), Володимир Степанович МАЦУН (30 вересня), Сергій Павлович ЛІДАВЕЦЬ (30 вересня).­
Читати далі


 

Впродовж тижня відбулося два засідання

У п’ятницю, 25 вересня, відбулася чергова 74 сесія Острозької міської ради. Вона була в часі однією з найдовших, які проводились останніми місяцями. А ще у її роботі брала, мабуть, найбільша кількість гостей. Проте, у четвер, 1 жовтня, депутати змушені були зібратися на позачергове засідання. Думаю, що не помилюся, якщо скажу, що це було найкоротше пленарне засідання за всю каденцію шостого скликання – більше 7 хвилин із двома виконаннями Гімну. Але про все по черзі…
Читати далі


 

Нас усіх об’єднує спільна мета

Дорогі острожани! Звітуючи про свою роботу, без перебільшень можу сказати, що намагався працювати прозоро, ефективно та злагоджено у єдиній команді. Адже нас усіх об’єднує спільна мета – бачити Острог квітучим, економічно привабливим та одним з найкращих в області.
Читати далі


 

З історією нудьгувати не доводиться

Якщо багато острозьких педагогів мають вже чималий багаж років та праць, то в Острозькій ЗОШ № 1 працює ще досить молода вчителька, яка обрала, напевне, найскладніший предмет. Ні, це не хімія чи математика, не фізика чи біологія. Найскладнішим на сьогодні шкільним предметом є… її величність Історія. Бо у нас, в Україні, найнепередбачуваніше… минуле! Кожний міністр освіти, кожна влада «переписує» її зі своїх потреб, під «своє» бачення. А «віддуватися» доводиться якраз вчителям історії. Бо часто не вистачає нових підручників, змінюються програми чи не щороку, а також – навіть назви предмету.
Читати далі


 

Цікаво відзначили День бібліотекаря

Досить незвично відзначили своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек – працівники міських книгозбірень. Адже вітав їх міський голова Олександр Шикер не в своєму робочому кабінеті, не на їх робочому місці, а в справжньому книжковому храмі – Музеї книги і друкарства. А перед цим начальник міського відділу культури й туризму Ольга Лозюк вручила грамоти працівникам міської бібліотеки для дітей Аллі Базан, Вікторії Степанюк, Людмилі Ліщенко та Світлані Васильчук, їх колегам з міської бібліотеки Людмилі Захарчук, Тетяні Підгородецькій та Ганні Симонович.
Читати далі


 

25 000 000 доларів. На кону – здоров’я десятків тисяч людей! Іспит для РОДА на профпридатність

Питання роботи (працевлаштування) та здоров’я (медичних послуг) залишаються двома найактуальнішими проблемами для сотень тисяч мешканців Рівненщини. Результати роботи нинішньої влади під проводом уряду Яценюка є в обох цих напрямках плачевними. Жодного покращення ситуації від часів Януковича не відбувається. Усе списують на війну та Путіна, виправдовуючи ними власну бездіяльність, тотальну корупцію та уперте небажання працювати в інтересах людей.
Читати далі


 

Наш генерал Володимир Сальський

П’ятого жовтня 1940 року – 75 років тому – в окупованій нацистами Варшаві на 56-му році життя помер український військовий діяч, генерал Володимир Петрович Сальський.
Читати далі


 

Просмотров: 54 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]