Середа

17.10.2018

21:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

№ 40 від 3 жовтня 2015 р.

Місцеві вибори 2015

Острозька міська виборча комісія повідомляє про реєстрацію кандидатів на посаду Острозького міського голови (в порядку надходження документів): Роберт Олександрович КОВАЛЬ (зареєстрований 23 вересня), Сергій Олександрович ОПРЯ (23 вересня), Олександр Федорович ШИКЕР (25 вересня), Володимир Степанович МАЦУН (30 вересня), Сергій Павлович ЛІДАВЕЦЬ (30 вересня).­
Читати далі


Впродовж тижня відбулося два засідання

У п’ятницю, 25 вересня, відбулася чергова 74 сесія Острозької міської ради. Вона була в часі однією з найдовших, які проводились останніми місяцями. А ще у її роботі брала, мабуть, найбільша кількість гостей. Проте, у четвер, 1 жовтня, депутати змушені були зібратися на позачергове засідання. Думаю, що не помилюся, якщо скажу, що це було найкоротше пленарне засідання за всю каденцію шостого скликання – більше 7 хвилин із двома виконаннями Гімну. Але про все по черзі…
Читати далі


Нас усіх об’єднує спільна мета

Дорогі острожани! Звітуючи про свою роботу, без перебільшень можу сказати, що намагався працювати прозоро, ефективно та злагоджено у єдиній команді. Адже нас усіх об’єднує спільна мета – бачити Острог квітучим, економічно привабливим та одним з найкращих в області.
Читати далі


З історією нудьгувати не доводиться

Якщо багато острозьких педагогів мають вже чималий багаж років та праць, то в Острозькій ЗОШ № 1 працює ще досить молода вчителька, яка обрала, напевне, найскладніший предмет. Ні, це не хімія чи математика, не фізика чи біологія. Найскладнішим на сьогодні шкільним предметом є… її величність Історія. Бо у нас, в Україні, найнепередбачуваніше… минуле! Кожний міністр освіти, кожна влада «переписує» її зі своїх потреб, під «своє» бачення. А «віддуватися» доводиться якраз вчителям історії. Бо часто не вистачає нових підручників, змінюються програми чи не щороку, а також – навіть назви предмету.
Читати далі


Цікаво відзначили День бібліотекаря

Досить незвично відзначили своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек – працівники міських книгозбірень. Адже вітав їх міський голова Олександр Шикер не в своєму робочому кабінеті, не на їх робочому місці, а в справжньому книжковому храмі – Музеї книги і друкарства. А перед цим начальник міського відділу культури й туризму Ольга Лозюк вручила грамоти працівникам міської бібліотеки для дітей Аллі Базан, Вікторії Степанюк, Людмилі Ліщенко та Світлані Васильчук, їх колегам з міської бібліотеки Людмилі Захарчук, Тетяні Підгородецькій та Ганні Симонович.
Читати далі


25 000 000 доларів. На кону – здоров’я десятків тисяч людей! Іспит для РОДА на профпридатність

Питання роботи (працевлаштування) та здоров’я (медичних послуг) залишаються двома найактуальнішими проблемами для сотень тисяч мешканців Рівненщини. Результати роботи нинішньої влади під проводом уряду Яценюка є в обох цих напрямках плачевними. Жодного покращення ситуації від часів Януковича не відбувається. Усе списують на війну та Путіна, виправдовуючи ними власну бездіяльність, тотальну корупцію та уперте небажання працювати в інтересах людей.
Читати далі


Наш генерал Володимир Сальський

П’ятого жовтня 1940 року – 75 років тому – в окупованій нацистами Варшаві на 56-му році життя помер український військовий діяч, генерал Володимир Петрович Сальський.
Читати далі


Хай здійснюються мрії

Було надзвичайно цікаво серед «типових» класних кімнат та кабінетів побачити незвичайний – «Кабінет мистецтвознавства». Погодьтеся. Не всяка школа може похвалитися таким кабінетом! А в ньому – справжнє царство Муз: фортепіано, картини, портрети українських композиторів, дані про склад симфонічного оркестру, історію українського театру та найвідоміших режисерів й акторів, матеріали про історію кіномистецтва. Як не дивно, опікується цим не вчитель малювання чи якийсь мистецтвознавець, а – вчитель української мови та літератури НВК Вікторія Шилюк.
Читати далі


Головне – залишити слід на землі

Чи можливо однією зерниною засіяти величезний лан? Виявляється, можна! Та для цього знадобиться не один рік. Адже потрібно, щоб із зернини виріс колосок, із колоска – інші, і так далі. Отож, все-таки одна зернина може засіяти ціле поле! Але – за дуже тривалий час. І той, хто посадив першу зернину, інколи не зможе дочекатися, аби побачити щедрий ужинок. Головне – аби при цьому ці паростки не заглушив бур’ян.
Читати далі


Учитель – то стиль життя, а філософія його – жертовність

Чого б ми не досягали в житті, ми досягаємо через навчання. Ми вчимося тримати голову, потім сидіти, ходити, зрештою спочатку через: «Дай» – добиватись свого. Ніхто не каже, що це дається легко і з першого разу. Цього кожний вчиться сам. З віком те, чого має осягнути людина, стає більше, воно стає складнішим, масштабнішим, не однозначним, і тому потребує допомоги, людини, яка не просто майстерно і професійно вміє це робити, а маючи чисті наміри, навчить, кого словом, кого ділом, а кого й власним прикладом.
Читати далі


В школі завжди цікаво...

Лариса Статкевич вже 28 років працює вчителем початкових класів Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. № 3. Родом вона з Білашева. Після закінчення місцевої восьмирічки навчалася у Грем’яцькій СШ, яку, до речі, закінчила із золотою медаллю, в Дубенському педучилищі, заочно в Рівненському педінституті. Отримавши омріяну спеціальність, юна Лариса Лукащук почала трудову діяльність в школі свого рідного села. Працювала деякий час на декретному місці, а коли повернулася на роботу основна вчителька, перейшла працювати в наше місто. Спочатку була педагогом-організатором в школі-інтернаті для дітей з вадами слуху, а згодом влаштувалася в нашу новоміську школу, де трудиться й тепер, і вже навчає дітей свої перших випускників.
Читати далі


Музей Острозької академії поповнився ще двома скульптурами Петра Капшученка

Унікальні скульптури представника української діаспори з Філадельфії (США) Петра Капшученка подарувало Національному університету «Острозька академія» подружжя Раїси Маєвської та Олександра Михалюка. Вони нещодавно відвідали академію.
Читати далі


І в Острозі процвітає культурне життя

Нещодавно стала свідком досить важливої, як на мене, події в мальовничому Острозі. Скажу чесно: коли я переїхала жити сюди, мені тут не вистачало якогось культурного сплеску, різноманітних подій, яскравих барв того студентського життя, про яке завжди мріялось. Зараз не говорю про освітні і розважальні події в Острозькій академії, говорю про життя міста в цілому. Я вважала його «затихим» для такого, і ніколи навіть не виникало думки, що тут можливо щось таке організувати. Ми з нареченим їздили підіймати на ноги культурне життя інших міст, де радо нас приймали, бо тут боялись тієї пасивності, до якої вже так звик Острог. Але раптом з’явились ВОНИ – «Національний Альянс» – і в них була справді крута ідея. Не хочу зараз нікого рекламувати чи піарити, просто хочу поділитись своїми враженнями.
Читати далі


Дізнавалися про здоровий спосіб життя та змагалися

На сучасному етапі розвитку суспільства пріоритетним напрямом виховного процесу є формування у дітей та учнівської молоді моральних цінностей, що виробила цивілізація протягом тисячоліть свого існування. На жаль, молодь вкрай неграмотна в питанні здорового способу життя. Наркоманія, паління, вживання алкоголю – часто це вбачається кращим дозвіллям серед певної частини юнаків та дівчат. Однак, останнім часом здорове дозвілля набуває значної популяризації серед молоді. Тому, з метою утвердження здорового способу життя, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до спорту, в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» вже традиційно у вересні проводиться ряд заходів до Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.
Читати далі


Навчали теорії та практиці виживання

Наприкінці вересня неподалік Острога проходив вишкіл активної і свідомої молоді нашого краю, яка готується захищати Україну від зовнішніх та внутрішніх ворогів. Впродовж кількох днів, проведених у польових умовах, юнаки та дівчата навчалися теорії та практиці виживання в екстремальних умовах.
Читати далі


З надією на хороші результати

Минулого тижня, у суботу та неділю, 26 – 27 вересня, відбулися чергові тури в обох лігах обласного та районного чемпіо­натів з футболу. Цього разу обидві міські команди грали на виїзді й повернулися додому з різним настроєм та результатами.
Читати далі


 

Просмотров: 258 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]