Четвер

21.02.2019

13:08

А перемога була дуже близько…
У неділю, 7 липня, відбувся передостанній тур першого кола чемпіонату Острозького району з футболу. Острожани вдома приймали лідера чемпіонату ФК «Грем’яче». Виступаючи у далеко не найсильнішому складі, наша команда вела в рахунку з перевагою у два м’ячі, але, на жаль, втримати перемогу на останніх хвилинах матчу не зуміла…

Господарі поля традиційно почали матч у високому темпі. Уже на першій хвилині вони зуміли перехопити м’яч у суперника і створили небезпечний момент біля його воріт. Нападник ФК «Острог» намагався вийти один на один із воротарем, лише в останній момент захисники зуміли вибити м’яч за межі поля. У відповідь ФК «Грем’яче» створило загрозу воротам міської команди після розіграшу кутового. Після сильного удару майже з 11-метрової позначки м’яч пролетів повз штангу. Впродовж наступних п’яти хвилин ініціативу перехопили сільські футболісти (хоча їх такими можна назвати з великою натяжкою – переважна більшість гравців команди живе і тренується в Рівному, Острозі та ін. населених пунктах Рівненщини), які створили кілька реальних загроз воротам острожан, зокрема, коли нападник бив по воротах ФК «Острог» з лінії воротарського майданчика. Тоді зуміли завадити точно пробити захисники. До середини другої десятихвилинки острожани рідко переходили на половину гостей. У останні 15 хвилин першого тайму гра вирівнялась. Острожани все частіше і частіше створювали загрозу біля воріт гостей.

Під час однієї з контратак, на 26 хвилині, коли гості вводили м’яч після положення поза грою, неподалік свого карного майданчика підсковзнувся захисник. Цим скористався нападник міської команди, який підхопив кулястого і точно переадресував його Володимиру Захарчуку. Той наблизився до воріт, звільнився від опіки захисника, різко розвернувшись, точно і сильно пробив. Голкіпер гостей безсилий був парирувати такий м’яч. І хоч гості ще більше посилили тиск на ворота ФК «Острог», але оборона не помилялась, добре діяв у рамці воріт Ігор Матласевич. Острожани на останніх хвилинах першої половини мали можливість збільшити рахунок, але Олександр Труш не зумів завдати точного удару, тож на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь міської команди.

У другому таймі малюнок гри мало чим змінився. Більш технічні і швидкі футболісти Грем’ячого намагались «пробити» оборону острожан. Вони впродовж перших хвилин створили кілька небезпечних ситуацій. Міська команда і далі діяла на контратаках. Під час однієї з них, на 5-ій хвилині другого тайму, гості вибили м’яч за лінію поля. Острожани, ввівши його у гру, переадресували у карний майданчик сільських футболістів. Нападник нашої команди пробив по воротах гостей. Але м’яч потрапив у ногу захисника і відрикошетив до Ярослава Блейчика. Він на мить опинився сам на сам із голкіпером гостей. Зреагувати на потужний удар той не зміг, і ФК «Грем’яче» змушене було почати вдруге гру із центру поля.

Острожани стримували атаки гостей, намагались гостро контратакувати і в такому темпі гра поступово підходила до кінця. Тричі лікар змушений був надавати допомогу футболістам на полі. На мою думку, це забрало максимум 6-7 хвилин. Але суддя матчу додав аж дванадцять. Саме на останніх хвилинах основного часу матчу суддя зафіксував порушення правил острожанами і призначив пенальті. Таким чином гості зменшили розрив у рахунку 2:1, а потім – вже на 46 хвилині (за домовленістю через спеку команди грали тайм по 35 хвилин) у сумнівній ситуації арбітр призначив штрафний у бік воріт ФК «Острог». Саме після його пробиття один із нападників гостей зумів зрівняти рахунок. У підсумку – 2:2.

Вдома «Міраж» із Курган поступився оженинському «Цукровику» – 1:2, а ФК «Вельбівне» на виїзді здолало мощаницьку «Звису» із великим рахунком 7:3. Їх перемога і нічия ФК «Грем’яче» вивели вельбівненських футболістів в одноосібні лідери. ФК «Острог» наразі займає п’яту сходинку турнірної таблиці із 5 очками. Стільки ж мають «Звиса» і «Міраж», але у них ще одна гра у запасі, а наша команда вже перше коло закінчила.

Віктор ХЛУС
№28 від 13 липня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 249 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0