Середа

20.02.2019

10:16

А починалось все добре…
У неділю, 30 червня, відбувся 5 тур чемпіонату Острозького району з футболу. Острожани вдома приймали вельбівненську команду. Наші футболісти першими відкрили рахунок, але потім, на превеликий жаль, через провали у захисті, пропустили у першому таймі аж 6 м’ячів, відігравши лише один у другому. У підсумку поразка з великим рахунком.

ФК «Острог» матч почав у високому темпі, пресингуючи суперника на кожній ділянці поля. Господарі поля першими створили загрозу воротам вельбівненської команди, коли Олег Петрук скористався непорозумінням між двома захисниками і вдарив здалеку по воротах. Але м’яч у ціль не влучив. На 7 хвилині матчу після розіграшу штрафного, м’яч із-за меж карного майданчику гостей було переадресовано на правий фланг атаки острожан, звідти його перевели в район одинадцятиметрової позначки і Олександр Труш забив красивий м’яч у ворота ФК «Вельбівне».

Повівши в рахунку, острожани не зупинялися. Вони продовжували атакувати майже всією командою, оголюючи свої тили. Цим і скористалися швидкі і технічні вельбівці. Рахунок був зрівняний на 12 хвилині, коли острожан зловили на контратаці. Вони зупинилися, сподіваючись, що суддя покаже положення «поза грою», але він цього не зробив. Тож нападник спокійно забив м’яч, вийшовши один на один із голкіпером. А потім посипались інші голи. У підсумку перший тайм закінчився із рахунком 1:6.

Другий тайм острожани знову почали активно. Вони мали кілька можливостей забити гол, але м’яч то пролітав поряд з воротами, то потрапляв у штангу, то рятував свою команду воротар ФК «Вельбівно». Було помітно, що гості знизили темп атак, і сподівалися на помилку острожан. Наша команда відквитала один гол на 27 хвилині. Це зробив Сергій Шемчук, ударивши із лівого флангу атаки із-за меж карного майданчика гостей. До кінця гри рахунок 2:6 не змінився. На жаль, острожани зазнали дошкульної поразки від свого принципового суперника і опустились у турнірній таблиці на передостаннє місце. Зважаючи на завтрашню важку гру вдома із лідером чемпіонату – ФК «Грем’яче» – та пропуск командою останнього туру першого кола – це реальна загроза фінішувати на останніх позиціях. Будемо вірити і сподіватися на хорошу гру, а головне – позитивний результат.

Оженинський «Цукровик» вдома звів унічию матч із мощаницькою "Звисою" – 1:1, а межиріцький «Альянс» здобув технічну перемогу над курганським «Міражем" – 3:0. Лідирують команди Грем’ячого та Вельбівного, які хоч зіграли по 3 гри, але мають максимальний результат – 9 очків. На третьому місці (5 ігор) опинився новачок першої ліги – межиріцький «Альянс» – 6 очків. У острожан лише одна перемога та нічия і чотири очки. Менше має лише «Міраж» – три.