Вівторок

24.10.2017

08:28

Будуть достойними захисниками України

Міські турніри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста з нагоди Дня захисника України з настільного тенісу та з волейболу відбулися 8 жовтня.

В приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи боролися за призи тенісисти. Там переможцем став Антон Конанчук. Друге місце посів Євген Любитовець, а третє – Станіслав Тишко – всі учні Острозької ЗОШ I – III ст. №1.

У турнірі волейболістів, який проходив у спортивній залі Острозького НВК «Школа I – III ст. – гімназія», перемогу святкували вихованці КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I – III ст.» Рівненської облради. На другій сходинці за підсумками змагань фінішувала команда Острозької ЗОШ I – III ст. №1, третіми – господарі майданчика.

Підбиваючи підсумки змагань, хочу відзначити, що в багатьох ігрових моментах юні спортсмени демонстрували високу майстерність, вдалі ігрові моменти та велике бажання до перемоги. Вони довели, що можуть стати справжніми захисниками рідної України.

Переможців й призерів змагань нагороджено грамотами відділу з питань сім’ї, молоді та спорту та солодощами. Кращим у настільному тенісі,  крім того, вручали також і медалі.