Вівторок

19.02.2019

21:43

Чемпіон – мощаницька «Звиса»
Ось майже і завершився цьогорічний чемпіонат Острозького району з футболу в першій лізі. Як і прогнозувалося перед останнім туром, чемпіоном стала мощаницька «Звиса», якій в останній грі достатньо було не програти середняку. Із завданням вони більше ніж справилися. А вельбівненська команда хоч здолала острожан – все ж отримає срібні медалі.

Поєдинок острожан із вельбівненською командою у глядачів не викликав великого інтересу – було не більше 70 осіб вболівальників обох команд. Відверто кажучи, перший тайм мало чим запам’ятався. Оборона обох команд діяла значно краще, ніж форварди. Острожани намагалися пробитися до воріт центром, а ФК «Вельбівне» більше атакував флангами, грав широко. Трохи краще виглядали гості. Технічно вони переважали острожан, зате наша команда була більш агресивною, вперто пробивалася до воріт. Кілька можливостей відкрити рахунок мали обидві команди, але на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Другий тайм гостріше почали острожани. Правда на 3 хвилині Степан Кащин несподівано, навіть для нього, отримав м’яч у воротарському майданчику і не зумів його проштовхнути у ворота острожан. Це фактично була перша найнебезпечніша ситуація у матчі. Відразу ж подібною атакою відповів ФК «Острог», але Володимир Захарчук не зумів «пробити» голкіпера. На 20 хвилині після дуже сильного удару острожан врятувала штанга. Та все ж вони першими відкрили рахунок. Це сталося на 30 хвилині другої половини матчу. На мою думку, кращий гравець у складі острожан у цьому матчі Олександр Труш скористався непорозумінням двох оборонців вельбівненської команди майже біля центрального кругу, поборовся за м’яч, втік від них і влучно пробив з правого кутка карного майданчика – воротар був безсилий врятувати свою команду.

Буквально через хвилину гості провели масовану атаку, яка закінчилась потужним ударом майже від 11-метрової позначки по воротах. Дуже добре зіграв наш воротар Сергій Базилюк-Котович, який відвів небезпеку. Та все ж на 38 хвилині, а потім і на 41 вельбівненська команда зуміла відігратися і навіть вийти вперед. ФК «Острог» дуже наполегливо намагався вирвати бодай нічию, але їм ніяк не вдавалося забити гол. До кінця гри рахунок не змінився – 2:1 переміг ФК «Вельбівне». Перемога чи поразка в цьому матчі для острожан уже нічого не вирішувала. Вони цього року без медалей – четверті.

Мощаницька «Звиса» вдома із хокейним результатом перемогла нетішинську «Горинь» – 9:4 і стала чемпіоном, порушивши гегемонію острожан і вельбівців. Незалежно від пропущеної гри із «Міражем» минулорічний чемпіон району посяде 2 місце. Третю, ще до останньої гри, забронював ФК «Грем’яче». Ця команда грала на виїзді із верхівським «Оріоном» і звела гру унічию – 3:3. У Курганах «Міраж» розгромив ФК «Хорів» – 7:1. «Оріон» і «Хорів» покидають першу лігу. Вже відомо, що одне місце, за тур до фінішу змагань у другій лізі, забронював собі оженинський «Цукровик», який вдома здолав іншого претендента на путівку – межиріцький «Альянс – 4:1. Кунівські футболісти, здолавши «Чайку», вийшли на друге місце, і якщо переможуть в останньому турі, також гратимуть наступного року в першій лізі. Межирічани зможуть підвищитись у класі лише за умови якщо «підсковзнуться» кунівчани, а вони виграють свій матч. Чекати доведеться недовго. Завтра заключний тур і матч фіналу кубка району, який відбудеться на стадіоні НаУ«ОА» між верхівським «Оріо­ном» і ФК «Грем’яче».