Середа

17.10.2018

22:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Діалог» від юних журналістів

У вівторок, 22 вересня, в КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ст. № 2» Рівненської облради відбулася презентація шкільної газети «Діалог». Присутні зі слів юних журналістів, їх наставника, гостя та фільму дізналися про деякі плюси і мінуси роботи медіапрацівників.

У цей день в одному з кабінетів зібралися старшокласники. Вони слухали розповіді гостей і переглядали «Рік очима ТСН». Ведуча заходу і водночас наставник юних журналістів Оксана Вікторівна Башинська повідала присутнім історію створення «Діалогу», роботу над цим випуском. Вона зауважила, що ідея створення газети виникла у заступника директора школи з виховної роботи Світлани Василівни Поліщук. Тоді зі шкільного самоврядування було обрано декілька дітей, які згодом стали кореспондентами видання. Кожного тижня вони відводять кілька годин на планування щомісячного випуску «Діалогу», який складається з 4 сторінок. Друк газети відбувається в стінах школи на принтері. Дітям надзвичайно цікаво спостерігати за створенням газети. Також було показано цікаву відеопрезентацію «Наша школа на сторінках місцевих газет».

На святі був присутній в.о. головного редактора міської газети «Замкова гора» Іван Глушман. Він розповів дітям про свої перші кроки в журналістиці і складний шлях до омріяної професії, повідав про сучасну журналістику і видавничу справу. Також він пообіцяв школярам організувати екскурсію до редакції щотижневого видання та місцевої друкарні.

Віра ВАЩУК,

студентка факультету журналістики НаУ «Острозька академія»

№ 39 від 26 вересня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 247 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]