Середа

17.10.2018

21:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Дізнавалися про здоровий спосіб життя та змагалися

На сучасному етапі розвитку суспільства пріоритетним напрямом виховного процесу є формування у дітей та учнівської молоді моральних цінностей, що виробила цивілізація протягом тисячоліть свого існування. На жаль, молодь вкрай неграмотна в питанні здорового способу життя. Наркоманія, паління, вживання алкоголю – часто це вбачається кращим дозвіллям серед певної частини юнаків та дівчат. Однак, останнім часом здорове дозвілля набуває значної популяризації серед молоді. Тому, з метою утвердження здорового способу життя, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до спорту, в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» вже традиційно у вересні проводиться ряд заходів до Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

В їх рамках учнями 10 – 11 класів було взято активну участь в міському турнірі зі спортивного брейнрингу «Що? Де? Коли?», міських змаганнях зі стрітболу, велоестафеті, у змаганнях з футболу, де вони змогли проявити не лише силу, кмітливість, швидкість, а й ерудицію.

Відкриття тижня під знаком п’яти кілець розпочалося урочистою лінійкою, на якій традиційно пролунав олімпійський гімн та відбулося внесення олімпійського прапора.

Учні молодшої ланки – це олімпійський резерв майбутніх здобутків, котрими щороку відзначається плеяда гімназійних спортсменів. Для них програма окрема – весела та вкрай напружена – спортивна естафета «Швидше! Вище! Сильніше!», під час якої здобуваються базові навички для командних видів спорту, а вчителі фізичної культури вже приглядаються до майбутніх «перлин». Учасники даної естафети мали змогу позмагатися в силі, спритності, винахідливості та просто відпочити. Цікава гра не залишила байдужим нікого.

Впродовж Олімпійського тижня мала місце виставка публіцистичної літератури «Спортивний Олімп», завдяки якій учні мали змогу ознайомитися з історією виникнення Олімпійських ігор, олімпійськими традиціями та легендами різних країн світу.

Ланцюжок тематичних заходів Олімпійського тижня традиційно включає проведення Олімпійських уроків, на яких учні початкових класів ознайомлюються з символікою, ритуалами, церемонією Олімпійських ігор, дізнаються, де проводились попередні Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні.

Досить захопливими були змагання для учнів 5-11 класів. Свої творчі та інтелектуальні здібності діти мали змогу показати, беручи участь в змаганнях з шахів та шашок, де першість завоювали: Максим Крушинський (учень 7-Б класу),
І місце (м.) з шахів, Леонід Конончук (8 кл., ІІ м. з шахів), Максим Тримбіцький (7-Б кл., І м. з шашок), Валерія Кухарчук (7-Б кл., ІІ м. з шашок), Аліна Рудюк (7-Б кл., ІІІ м. з шашок).

Урочистості й спортивного запалу додав показовий виступ вихованців Нетішинської школи «Бойового гопаку», які продемонстрували вміння бойового танцю та володіння козацькою зброєю.

Хвилююче та динамічно пройшли змагання з настільного тенісу, де свої таланти продемонстрували Артем Данилевський (9 кл, І м.), Артем Мартинюк (8 кл., ІІ м.) та Даниїл Прокопчук (8 кл., ІІІ м.). Лише змаганнями антураж гри не обмежився – діти створили активну підтримку вболівальників, яка виявилась важливим чинником в мотивації до перемоги.

На зустріч з учнями 5 – 6 класів завітав багаторазовий чемпіон Європи та світу з армреслінгу Олег Жох. Дана ініціатива була спрямована на популяризацію спорту та здорового способу життя.

Шестикласники змогли відчути себе олімпійцями і отримати позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень у змаганнях «Веселі старти». Як це буває у спорті – хтось переміг, інший програв, хтось задоволений, дехто розчарований. Але здобуток заходу – добрі емоції та переконання, що фізкультура й спорт – це здоров’я, спілкування, відпочинок.

На завершення Олімпійського тижня серед старших гімназистів відбулися змагання на влучність зі стрільби, присвячені пам’яті Влада Рильського. Найвлучнішим стрільцем виявилась Анастасія Горох (11 кл.), почесні призові місця посіли Олена Савчук (10 кл., ІІ м.) та Валентин Синівський (11 кл., ІІІ м.). У командному заліку переможцями стала команда 11 класу.

Заходи до Дня фізичної культури і спорту та Олімпійського тижня пройшли цікаво, ефективно й корисно. Вони несли в собі головну мету – залучити до масового спорту усіх, незалежно від здібностей чи умінь. Потенційні обличчя гімназійного спорту ще раз показали свою майстерність, але попереду на них чекає не менш напружений, однак приємний рік, а саме – міські та обласні спортивні змагання – хтозна, які нагороди вони завоюють?! В будь-якому випадку, вчителі НВК впевнені, що їх, як завжди, буде немало. Отож, бажаємо всім юним спортсменам лише перемог!

Оксана КОНДРАЦЬКА,

класний керівник 7-Б класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія»

 

№ 40 від 3 жовтня 2015 р. Категория: Медицина і здоров'я | Просмотров: 192 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]