Вівторок

19.02.2019

13:30

Єдиний гол став перепусткою до наступного етапу
Перший матч цьогорічного розіграшу кубка Острозького району з футболу міська команда проводила у селі Мощаниця проти місцевої команди «Оболонь». Господарі поля чинили гідний опір, і міська команда з великими складнощами вирвала перемогу. Інші матчі також відрізнялись впертою боротьбою, про що свідчать результати поєдинків, які відбулись у неділю, 21 липня.

Не дивлячись на те, що команди грають у різних лігах, матч вони почали обережно. У першому таймі гра більше відбувалась в центральній частині поля, обидві команди намагались діяти на котратаках, більше турбуючись про безпеку своїх воріт. На мою думку, перший тайм нічим особливим не запам’ятався, реальної нагоди відкрити рахунок команди не мали, хоча били здалеку, намагались увірватися у район штрафного майданчика, пробивали кутові і штрафні удари. Тож на перерву команди пішли без забитих м’ячів.

Другий тайм агресивніше почали господарі поля. Острожани впродовж перших хвилин ледь стримували їх атаки. Зрештою, їм вдалося вирівняти гру. На 7 хвилині, коли сільська команда отримала право на вільний удар після небезпечної гри, нападник господарів зумів послати м’яч точно у сітку воріт острожан. Але суддя матчу, цілком виправдано, його не зарахував. Звісно, місцевих вболівальників це обурило, але рахунок не змінився. ФК «Острог» зумів перехопити ініціативу і мав кілька можливостей забити м’яч, але після ударів зблизька і здалеку, м’яч вперто оминав ворота господарів поля чи потрапляв у стійку воріт і знову повертався у гру.

Кульмінація матчу наступила на 25 хвилині другого тайму, коли гравці «Оболоні» порушили правила неподалік свого карного майданчика. Гості не били по воротах, а розіграли м’яч, і Олександр Труш, отримавши його майже біля стінки, яку «вибудували» господарі, зумів увірватися у район одинадцятиметрової позначки і звідти точно пробив. Рахунок став 1:0 на користь острожан. Мощаницька команда, почавши з центру, зразу ж створила небезпечну ситуацію біля воріт острожан, але в останній момент добре зіграв воротар нашої команди і відвів загрозу.

Кінцівка матчу пройшла у взаємних атаках, але рахунок не змінився. Тож єдиний гол дозволив острожанам продовжити боротьбу за кубок Острозького району. Суперник острожан визначався у селі Плоска, де місцева «Юність» лише у додатковий час зуміла вирвати перемогу у «Міража» з Курган 3:2. Ще одна першолігова команда «Альянс» із Межиріча зазнала поразки на виїзді від ФК «Плужне» 0:3. Судячи з рахунку, справжній бій дала сіянцівська «Чайка» лідеру першої районної ліги і другої обласної ФК «Вельбівно». Вони поступилися більш іменитому і досвідченому супернику з мінімальним рахунком – 2:3. З таким же результатом програв ФК «Кунів» оженинському «Цукровику», а ФК «Хорів» вдома здолав минулорічного фіналіста кубку району верхівський «Оріон» з рахунком 4:1.

Всеволод МОТОРНИЙ

№30 від 27 липня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 283 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1