Вівторок

19.02.2019

23:43

ФК «Острог» у фіналі кубка
У неділю, 11 серпня, на стадіоні Національного університету "Острозька академія” відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу розіграшу кубка Острозького району з футболу. Острожани вдома приймали ФК «Хорів». Бойова нічия дозволила міській команді вийти до фіналу.

Без сумніву, рахунок 4:1 – вагома заявка на перемогу за підсумками двох матчів. Але кожна команда, навіть програвши з більшим рахунком, виходячи на гру, вірить у перемогу і прагне якомога скоріше відігратись. Команда, яка має перевагу, може діяти спокійніше, але це не гарантує їй, що суперник, упіймавши кураж, не зрівняє рахунок, а то й не вирветься вперед. Хорівчани одразу почали діяти рішуче. Вони на першій же хвилині матчу, відібравши у господарів м’яч, зуміли провести непогану комбінацію, яка завершилась потужним ударом по воротах. М’яч пролетів повз ворота, але вболівальникам і тренерам була вагома причина похвилюватись. Схожою атакою відповіли і острозькі футболісти. М’яч, після удару по воротах, парирував голкіпер. Він почав атаку своєї команди, яку перервали оборонці ФК «Острог», вибивши м’яч на кутовий. Перші хвилини показали, що команди гратимуть у відкритий, атакуючий футбол.

Спочатку м’яч перебував більше на половині острожан. Але потім вони перехопили ініціативу, грали агресивніше і мали кілька можливостей вийти вперед, зокрема, двічі втратив можливість Олександр Труш. На 36 хвилині один на один із голкіпером хорівчан вийшов Олександр Чутченко, але відмінно зіграв оборонець воріт гостей, який в останню мить вибив м’яч на кутовий. На мою думку, найпомітнішими на полі були воротарі – у острожан Ігор Лихвар і Павло Ковальчук у хорівчан. Вони вміло організовували оборону, впевнено діяли на виходах, відмінно реагували на потужні удари зблизька і здалеку. І хоч як завзято закликали вболівальники острожан, що треба гол, перший тайм закінчився без забитих м’ячів.

У другому таймі малюнок гри не змінився. М’яч мало затримувався у центральній частині поля. Обидві команди намагалися розіграти комбінацію, щоб вивести когось на удар ближче до воріт, були удари й здалеку. За такої гри невелику територіальну та ігрову перевагу мали острожани. Втратили можливість відзначитися Олександр Чутченко та Олег Петрук. Зрештою, на 9 хвилині останній «виправився». Увірвавшись у карний майданчик гостей, він зумів завдати прицільного удару і вивів острожан вперед. На 13 хвилині після затяжної атаки хорівчан, коли після першого удару м’яч парирував голкіпер господарів, потім захисник зумів вибити м’яч майже з лінії воріт, третій удар таки призвів до взяття воріт. Таким чином рахунок було зрівняно – 1:1.

Після забитого м’яча обидві команди наполегливо йшли в атаку. Грали жорстко, часто порушували правила, інколи навіть невиправдано. Якби точнішими були нападники, рахунок міг бути іншим. Фінальний свисток зафіксував нічию у матчі, яка вивела острожан до фіналу. Там на них чекає лідер чемпіонату Острозького району, команда, яка йде другою в другій лізі обласного чемпіонату – ФК «Вельбівне». Ця команда вдома здолала ФК «Грем’яче» із рахунком 6:3. Крім того, після письмової заяви капітана команди ФК «Вельбівно» про порушення регламенту змагань, виконком районної федерації футболу розглянув її на своєму засіданні у четвер, 8 серпня, і присудив команді ФК «Грем’яче» технічну поразку з рахунком 0:3. Фінальний матч відбудеться на стадіоні НаУОА 8 вересня.

– Приємно, що ФК «Острог» пробився до фіналу розіграшу кубка Острозького району з футболу, – сказав після півфінального матчу президент клубу ФК «Острог» Віталій Ундір. – Хочу щиро подякувати людям, які фінансово підтримують нашу команду, перш за все підприємцям, депутатам міської ради Борису Гловацькому та Сергієві Захарчуку, підприємцеві Інні Шишиній, власнику магазину «Юнет» Євгенію Стадницькому, а також Михайлові Круку. Сподіваюся, що острожани підтримають команду у важливому і складному поєдинку із сильним суперником. Присутність вболівальників надасть сили боротися за престижний трофей.

Іван ПАВЛІВ
№33 від 17 серпня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 1007 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0