Субота

17.11.2018

16:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Головне – надати дієву допомогу людині

Звіт депутата Рівненської обласної ради
Ігоря Демидовича Пасічника
про депутатську діяльність у 2013–2015 роках

Я обраний депутатом Рівненської обласної ради VІ скликання по одномандатному виборчому округу № 37 (Острог), член постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури і духовності.

Незмінним пріоритетом вважаю надання необхідної допомоги у вирішенні проблем виборців, розвиток міста Острога як сучасного університетського містечка європейського типу.

Згідно з затвердженим графіком, в останню п’ятницю місяця проводився прийом громадян міста Острога.

За період з січня 2013 по вересень 2015 року проведено 32 таких прийоми громадян з особистих питань, на яких по допомогу звернулось 195 громадян. 4 особам була надана матеріальна допомога на лікування. З інших питань надано роз’яснення згідно з вимогами чинного законодавства та підготовлено звернення до відповідних компетентних органів. Надходили також звернення від жителів м. Острога щодо капітального ремонту відрізку дороги Рівне – Тучин – Гоща «Р-05», яка з’єднує Острог зі столицею України Києвом, про що був поданий депутатський запит голові Рівненської обласної ради. Розглянувши депутатський запит депутатів обласної ради  Романа Даниловича Василишина та  Ігоря Демидовича Пасічника щодо проведення капітального ремонту ділянки автомобільної дороги Рівне – Тучин – Гоща Р-05, рішенням тридцять третьої сесії обласної ради включено зазначену дорогу до переліку об’єктів будівництва, фінансування яких буде здійснюватися у 2015 році. Подані запити щодо відновлення курсування поїзда №111/112 Харків – Львів через Рівненську область до Міністерства інфраструктури України та Державної адміністрації залізничного транспорту; щодо закриття відділення ЦПЗ № 3 Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Подано депутатський запит народному депутату України, голові підкомітету з питань охорони історико-культурної спадщини С. О. Таруті щодо реставрації унікальної пам’ятки архітектури державного значення – Острозької великої синагоги ХVІ ст. Розглянуто звернення жителів буд. № 22 по пр. Незалежності м. Острог щодо пошкодження побутових приладів внаслідок діяльності працівників ПАТ «Рівнеобленерго». Для зняття соціального напруження, яке виникло внаслідок зміни постачальника ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» подано запит щодо спрощення процедури переукладання договорів з населенням. За звітний період сприяв проведенню міжрайонних спортивних змагань; проведенню польсько-українських, канадсько-українських, литовсько-українських заходів тощо.

Особисто мною розроблено інноваційний проект щодо створення на базі міста Острога та Національного університету «Острозька академія» території випереджаючого інноваційного розвитку – ТВІР. Місія ТВІР – стати своєрідною українською «Кремнієвою долиною», створити унікальне науково-освітньо-культурне середовище, сприятливе для концентрації інтелектуального капіталу та заохочення розвитку інноваційних технологій внаслідок тісного злиття науки і потреб практики. Розпочалося поетапне втілення проекту в життя.

На базі Національного університету «Острозька академія» відбувся зініційований мною форсайт стратегії розвитку Острожчини в контексті Волині, України і світу, у якому брали участь не тільки українські фахівці, але і міжнародні експерти зі  США, Франції, Швейцарії. Обговорювали конкретне бачення Острозької академії як освітнього бренду.

Моя діяльність депутата нерозривна з роботою ректора, адже НаУОА є органічною частиною Острога. Доводжу до відома своїх виборців, що тільки в міський бюджет університет за період мого перебування депутатом, лише за останні два роки відрахував близько 5 млн. грн., до Пенсійного фонду 12 млн. грн. Острозька академія постійно дбає про покращення інфраструктури міста. Спорудження гуманітарного корпусу не лише розширює університет, але й значно прикрасить центр міста новою унікальною архітектурною спорудою, що ще більше буде приваблювати туристів Острожчини.

З моєї особистої ініціативи було зібрано та перераховано понад 40000 грн. на підтримку українських військових зони АТО, закуплено кевларові каски, біноклі, бронежилети п’ятого рівня захисту на 60000 грн. Також було передано автобус Богдан для потреб військових, комп’ютерну техніку для Тучинського полігону.

Брав участь у засіданнях постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури та духовності в обговоренні різних питань, зокрема, пов’язаних з розвитком вищої освіти, науки, культури та духовності, вносив пропозиції та зауваження до різних проектів рішень постійної комісії, які згодом були підтримані, а також у робочих групах з вивчення різних актуальних питань.

Враховуючи те, що в державі відбуваються складні динамічні процеси, які потребують молодих, прогресивних українських політиків, я вирішив не балотуватись в депутати обласної ради з тим, щоб дати дорогу вихованцю Національного університету «Острозька академія», який був моїм кращим учнем, головою студентського Братства, який має досвід управлінської роботи – Олександру Васильовичу Корнійчуку. Я виражаю глибоке сподівання, що саме він зможе продовжити і реалізувати всі раніше запропоновані мною проекти, особливо проект перетворення м. Острог на території випереджаючого інноваційного розвитку.

№ 39 від 26 вересня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 238 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]