Четвер

21.02.2019

08:48

Грали так, як дозволяв суперник

Минулої суботи та неділі відбулися чергові тури обласного і районного чемпіонатів з футболу. На жаль, знову засмутив ФК «Острог – Академія», який з великим рахунком поступився вдома «Калині» з Бугрина. Багатьох вболівальників засмутила слабка гра нашої команди. Хоча мало хто знає, що в тренера острожан є проблеми зі складом, бо не грають кілька провідних футболістів. Зрештою, і суперники в останніх матчах були з числа найкращих команд в лізі.

З перших хвилин острожани намагалися захопити ініціативу. Команди почали на досить високих швидкостях. Тож дуже скоро стало помітно, що гравці ФК «Острог – Академія» поступаються супернику і в швидкості, і в техніці володіння м’ячем, і в тактиці. Дуже часто здавалось, що гравців гостей більше на полі, зрештою, як і вболівальників. Вони після забитих голів своєю командою голосно її підтримували, а ось острожан майже не було чути.

Граючи на контратаках, на 5 хвилині острожани провели гарну атаку і голкіпер гостей ледь врятував свою команду від гола після сильного удару одного з острожан. Гості на 27 хвилині провели атаку, яка також ледь не закінчилась голом у ворота ФК «Острог – Академія». На 23 хвилині Володимир Захарчук відкрив рахунок після того, як отримав точний пас в карному майданчику гостей з лівого флангу атаки. Він зумів обробити, приборкати м’яч і точно послав його і мимо штанги, і мимо голкіпера у сітку воріт. А потім на 36 та 38 хвилинах після невпевненої гри захисників і голкіпера острожан, гості відігрались і вийшли вперед. В другому таймі гості забили ще 2 м’ячі у ворота нашої команди, довівши рахунок до 1:4. Після перших матчів у лізі цей результат та невпевнена і невиразна гра багатьох вболівальників нашої команди засмутила. Але кожна команда грає так, як їй дозволяє суперник. У цьому матчі острожани грали в ослабленому складі, із суперником, який класом вище. Звісно, зовсім інакший був би настрій в усіх нас, якби норовлива Фортуна посміхнулась хоча би раз чи двічі острожанам, а не їх суперникам. Будемо сподіватись, що в наступних матчах наша команда зіграє краще і порадує своїх вболівальників. А наразі вона займає 5 сходинку турнірної таблиці із 12 очками. Сьогодні острожани гратимуть в Костополі останній матч у рамках першого кола чемпіонату області з місцевою командою.

У Вельбівному в рамках першої ліги обласного чемпіонату господарі поля приймали аутсайдера «Волинь-Цемент» і виграли з рахунком 1:0 (юнаки 2:0). Після передостаннього туру першого кола вельбівці займають 7 сходинку таблиці з 10 очками. Сьогодні вони мають грати з ФК «Малинськ» на полі суперника.

Наш колега Олександр Гладуненко побував на матчі чемпіонату Острозького району між командами «ОККО» та «Оріон». Він розповів, що острожани діяли з перших хвилин більш активно, що й призвело до взяття воріт. На 8-ій та 28-ій хвилинах суддя цілком заслужено вказав на «точку» і футболісти «ОККО» не схибили, реалізувавши обидва одинадцятиметрові. Мали кілька нагод відзначитись й верхівчани, але надійно зіграла оборона острожан на чолі з воротарем Сергієм Базилюком-Котовичем. Наші футболісти могли ще й збільшити рахунок. Найбільш близькими були вони до цього на 38-ій хвилині другого тайму, коли лише захисник гостей вибив м’яча з порожніх воріт. Отож, цілком заслужена перемога «автозаправників» – 2:0. А ще Олександр Васильович зауважив, що гості, м’яко кажучи, проявили себе, як недисциплінована команда. Вони часто невмотивовано грубо порушували правила, як і їх вболівальники, викриками ображали суддю та ін.

В Плужному знову сенсація. Там місцева команда обіграла беззаперечного фаворита змагань ФК «Вельбівно» з рахунком 2:0. Це вже вдруге вельбівці «капітулюють» в Плужному. Перший раз ця команда років 3 – 4 тому вибила фаворита із змагань за кубок району. Інші матчі в першій і другій районних лігах завершились так: ФК «Хорів» – «Чайка» – 0:3; «Юність» – ФК «Розваж» – 2:0, «ДЮСШ-Цукровик» – «Оболонь» – 6:1, ФК «Кунів» – «Альянс» – 2:3. Після цього туру по 12 очків в першій лізі мають «ОККО» (5 ігор) та «Чайка» (4). ФК «Вельбівно» на 3 місці з 9 очками після 4 ігор. В другій лізі беззаперечно після 5 ігор лідирує плосківська «Юність» з 15 очками, а другим йде межиріцький «Альянс» – 10 очок в 4 матчах. Завтра «ОККО» має грати із ФК «Вельбівно» на стадіоні НаУОА. Ймовірно, гра почнеться о 14 годині. Цікаво, чи зможуть острожани повторити успіх плужнянців? Це покаже гра…

Віктор ХЛУС

№ 26 від 27 червня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 276 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0