Середа

17.10.2018

21:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

ГРОМАДА МАЄ УСВІДОМИТИ, ЩО ЛИШЕ ЗА ЇЇ ПІДТРИМКИ ВЛАДА МОЖЕ ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ.

Михайло КИРИЙЧУК народився 10 червня 1966 року на Житомирщині. Освіта вища. У 1990 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства, а в 2005 році – Національний університет «Острозька академія», магістр державної служби. Свою трудову діяльність розпочав у 1990 році в Острозі на меблевій фабриці майстром будівельної дільниці, і до 2002 р. працював на підприємствах міста (райсількомунгоспі, маслосироробному заводі та комунальному підприємстві проектування та дизайну).

З 2002 по 2008 р. Михайло Кирийчук працював заступником Острозького міського голови з питань житлово-комунального господарства; в 2008 – 2010 роках – начальником управління містобудування та архітектури Рівненської ОДА.

В 2010 – 2014 роках – начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Рівненській області. Тепер – голова громадської спілки «Будівельний сектор Рівненщини».

Позапартійний. Разом з дружиною виховують двох дітей. Все своє свідоме життя прожив в Україні.

Після закінчення вузу разом зі своєю родиною став проживати в Острозі, де й розпочалася моя трудова діяльність.

Аналізуючи свій життєвий шлях і трудову діяльність, прийшов до висновку, що вніс свій посильний внесок у розвиток рідного міста. Протягом цих років брав безпосередню участь та сприяв будівництву адмін­приміщення і цехів меблевої фабрики, пологового будинку, дитячого садочка на Новому місті, захисної дамби по вул. Ціолковського, добудові багатоквартирного житлового будинку по вул. Бельмаж, 102, приміщень НаУ «Острозька академія», школи № 3 та інших навчальних закладів нашого міста. Сприяв у виготовленні проектної документації і початку будівництва Свято-Миколаївського храму УПЦ КП, ініціював передачу приміщення Свято-Воскресенського храму на Новому місті громаді.

Займався питаннями благоустрою та вуличного освітлення міста.

На цей час є багато проблем, які необхідно вирішити для покращення добробуту жителів Острога.

Тому прийняв рішення балотуватися в депутати до обласної ради.

Знаю як на ділі, а не на словах, відстоювати інтереси громади міста, втілювати різні програми, завдяки яким можна залучати кошти обласного та державного бюджетів, інвесторів на розвиток та благоустрій нашого міста, реставрацію і збереження пам’яток історичної спадщини, на розвиток освіти, дозвілля молоді, медичне забезпечення, соціальний захист малозахищених верств населення (пенсіонерів, інвалідів, учасників війни, АТО, багатодітних та малозабезпечених сімей).

Запевняю, що свій досвід, знання, професіоналізм, енергію буду спрямовувати на вирішення проблем, як громади, так і мешканців міста.

Це робив, роблю і буду робити з вашою підтримкою та допомогою. Хочу бачити рідне місто таким, щоб ним пишалися острожани та гості міста.

Кандидат в депутати до Рівненської облради

Михайло КИРИЙЧУК

№ 42 від 17 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 447 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]