Середа

20.02.2019

12:13

І в Острозі Євро-2012
Без сумніву, найвизначнішою спортивною, і навіть суспільною подією 2012 року у нашій державі є Чемпіонат Європи із футболу. Україна вже тривалий час готується до Євро-2012. Українські шанувальники найпопулярнішого у світі спорту, а також із країн учасниць, фахівці, журналісти із нетерпінням очікують початку головної футбольної події континенту останнього чотириріччя. Не дивно, що до неї ще й приурочили всеукраїнські змагання з футболу серед школярів. Найголовніше – команда-переможець отримає право безкоштовно відвідувати матчі Чемпіонату Європи, які відбуватимуться в Україні, і, можливо, нагороди отримає із рук самого Мішеля Платіні.

У понеділок, 2 квітня, на стадіоні Національного університету «Острозька академія» відбулося відкриття першого (місцевого) етапу Національного  Кубку шкільного футболу «Євро-2012». Девізом турніру є «Творимо історію разом». Участь у матчах брали юнаки острозьких загальноосвітніх шкіл 1995 року народження і молодші. Матчі відбувалися у важких погодних умовах, але це ніяк не зменшувало їх гостроти. За підсумками поєдинків перше місце виборола команда КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Рівненської облради». Друге місце посіли футболісти ЗОШ І-ІІІ ст. №1, а третє – НВК.

Методист відділу освіти виконкому Острозької міськради Тетяна Слободян та директор Острозької ДЮСШ Володимир Озімковський привітали переможців та призерів із успішним завершенням змагань, побажали команді військового ліцею гідно представити наше місто у наступному етапі і вручили їм від організаторів турніру дипломи (на знімку). До речі, на них розміщена офіційна символіка Євро-2012, а також підписи першого віце-прем’єр міністра, міністра освіти, науки і спорту та Президента Федерації футболу України.

Зайнявши перше місце у місті команда військового ліцею отримала право представляти Острог у наступному етапі змагань. У його рамках на стадіоні НаУ«ОА» у середу, 4 квітня, відбувся матч, у якому зустрічались острожани із переможцем змагань у Корецькому районі. Острожани у першій ж атаці забили м’яч у ворота корецьких ліцеїстів. Подвоїли вони свій успіх десь на 15-17 хвилині після розіграшу кутового. У другому таймі наші футболісти діяли ще впевненіше. Помітно було їх кращу техніку володіння м’ячем, організованіший захист і оборону. За 10 хвилин до закінчення гри острожанин перехопив невдало посланий воротарем м’яч захиснику, обіграв двох оборонців і точно «вклав» шкіряного у лівий від голкіпера кут воріт. У підсумку учні Острозького військового ліцею перемогли з рахунком 3:0 і незабаром поїдуть у Березне, де зустрінуться із переможцем західної частини Рівненської області. Вітаємо із гарною перемогою!