Субота

23.02.2019

09:31

І знову поразка…
У неділю, 16 червня, відбулися матчі чемпіонату Острозького району з футболу. Острожани грали на виїзді в Оженині з місцевим «Цукровиком».

У першому таймі наша команда, на жаль, пропустила м’яча, який забив Анатолій Хочай. У другому таймі гру активніше почали господарі. В одній із атак вони зуміли забити другий м’яч – це зробив Віктор Бойко. Острожани намагалися відігратися. Але їх атаки не становили великої небезпеки для воріт господарів. Але гол наші гравці таки забили. Був він трохи кумедним, але суддя зарахував взяття воріт, бо все було в рамках правил. А було зафіксовано взяття воріт після того, як воротар зловив м’яча у своєму штрафному майданчику. Його пресингував наш нападник. Вибиваючи шкіряного, голкіпер потрапив у спину острожанина і м’яч відскочив до Сергія Шикера, який проштовхнув його у ворота. У підсумку друга поразка у цьогорічному турнірі – 1:2. Завтра вдома ФК «Острог» приймає минулорічного чемпіона району – мощаницьку «Звису». Гра обіцяє бути цікавою і важкою для нашої команди.

Іван ГЛУШМАН
№25 від 22 червня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 253 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1