Вівторок

19.02.2019

18:28

Іваніви знову з перемогами
У суботу, 17 листопада, у Рівному відбулися обласні змагання серед ветеранів в особистому заліку. Наше місто представляли члени спортивної династії Іванівих – батько Іван Васильович та син Василь Іванович. У їх активі не тільки участь, що для кожної старшої людини вже почесно, але й перше та друге місця.

У програмі змагань серед ветеранів були чотири види спорту – настільний теніс, кидки м’яча у баскетбольний кошик з лінії штрафних кидків, дартс і шашки. Ветерани за перемогу боролися у трьох вікових групах – перша від 35 до 50 років, друга від 51 до 60 і третя – від 61 і старші. Кожен учасник міг брати участь у 2 видах спорту за своїм бажанням.

Колишньому директору Острозької ДЮСШ Івану Іваніву вже 72 роки. Але спостерігаючи за ним здається, що він молодший, щонайменше, років на 5-7. Займаючись все життя спортивно-масовою роботою, Іван Васильович залишився бадьорим і активним. І коли необхідно було представляти наше місто на обласних змаганнях, він не вагаючись, погодився. Не зважаючи на те, що Іван Васильович був одним із найстарших серед усіх учасників змагань у своїй віковій групі, він виступив гідно і посів у настільному тенісі восьме місце, а в змаганнях шашкістів – шосте.

Василь Іванів, учитель фізкультури однієї із рівненських шкіл, у змаганнях з настільного тенісу виборов 2 місце, поступившись лише у фіналі супернику із обласного центру, але за те, у другому виді змагань – кидках баскетбольного м’яча у кошик, показавши абсолютний результат, можна сказати своєрідний рекорд – 10 точних влучань, виборов перше місце. Переможцям та призерам були вручені медалі відповідного ґатунку та дипломи.