Середа

17.10.2018

04:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Йому треба довірити представляти Острог в облраді

Наталія БАЛАУШКО,

директор Острозької дитячої музичної школи:

– Олександр Корнійчук давній та щирий друг Острозької дитячої музичної школи. Він одразу відчув специфіку нашого творчого життя і став «своїм» в колективі. Небайдужість до проблем школи і міста допомагали знайти швидке і правильне рішення. Це його стиль роботи. Особисто я відчуваю його підтримку постійно. Оскільки досвіду роботи керівником закладу у мене не було, то особливо цінними стали поради Олександра Васильовича на початку моєї роботи на посаді директора музшколи. Ще хочу наголосити на тому, що він постійно мене підтримував під час втілення наших ідей та планів. Є надія, що Олександр Корнійчук і далі допомагатиме нам і всьому місту для його покращення та заради нашого спільного блага. Тож бажаю йому стати депутатом Рівненської обласної ради від нашого міста.

 

Сергій КИБКАЛО,

директор КЗ «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської облради:

– Олександра Корнійчука знаю ще по роботі у міській раді першим заступником Острозького міського голови. Тоді він був куратором закладів освіти, культури, спорту. Тож часто нам доводилось зустрічатися, обговорювати різні питання щодо діяльності заповідника, проведення різноманітних заходів, організації роботи щодо пожвавлення туризму та інші. Пригадуючи нашу спільну роботу, спілкування, можу сказати, що про Олександра Васильовича у мене залишилися лише позитивні враження. Перш за все, він професіонал – добре знає як історичний, культурний та архітектурний потенціал Острога, специфіку музейної справи, туризму, організації культурно-масової роботи. По друге, працюючи керуючим справами Рівненської ОДА, він також допомагав заповіднику у вирішенні деяких проблем, відгукувався на наші прохання щодо сприяння в роботі. Думаю, що обрання Олександра Корнійчука депутатом обласної ради від Острога сприятиме всебічному розвитку міста, популяризації його історичної та культурної спадщини, розвитку туристичної сфери, відновлення виробничої бази та багато іншого.

 

Марія КЛИМЧУК,

контролер ОКП «Водоканал»:

– Знаю Олександра Корнійчука вже давно з часів його роботи першим заступником міського голови. Тоді з ним доводилось часто спілкуватися по роботі. Я переконана, що він порядна людина, намагався і нині старається зробити життя простих людей кращим. Він докладав багато зусиль, щоб зробити кращим наш Острог, щоб в ньому було краще жити, щоб було змістовне дозвілля для молоді. Я також помітила, що він володіє широкими знаннями та поглядами на перспективу. Це дозволяє йому комплексно аналізувати проблему і приймати адекватні й виважені рішення. Сподіваюся, що він зможе допомогти нашому місту в модернізації комунального господарства, доріг та багато іншого. Вважаю, що коли він стане депутатом Рівненської обласної ради, працюючи на своїй нинішній посаді – керуючого справами Рівненської ОДА – він зможе зробити багато корисного для нашого міста. Сподіваюся, в цьому йому допоможуть зв’язки з впливовими посадовцями в Рівному і навіть Києві.

 

Володимир СТЕПАНЮК,

депутат Острозької міської ради, інженер-землевпорядник:

– Я добре знаю професійні та людські якості Олександра Корнійчука, адже працював з ним в міській раді і як посадова особа, і як депутат міськради. Він є справжнім професіоналом, дисциплінованою і порядною людиною, вимогливим до себе і колег, але, разом з тим, коректним. Він добре знає свою справу, уміє організувати роботу так, щоб отримати найкращий результат. На мій погляд, Олександр Васильович є яскравим представником сучасного молодого покоління політиків та громадських діячів, які поступово стають елітою української держави. Тож думаю, що саме йому необхідно довірити представляти Острог в Рівненській обласній раді.

 

Лариса КЛІМЧУК,

завідувач Острозьким ДНЗ (ясла – садок) № 1 «Ромашка»:

– Про Олександра Корнійчука в мене склалася хороша думка вже давно. Перш за все, з ним приємно спілкуватися. Він людина, яка небайдужа до освіти, і завжди перебуває в курсі роботи міських закладів і, звичайно, не лише їх. При зустрічах він цікавиться нашою роботою, проблемами, досягненнями. А ще важливим моментом є те, що за його сприяння, а також колишнього заступника Рівненської ОДА, завдяки зусиллям міського голови Олександра Шикера та його команди нещодавно був утеплений наш дошкільний навчальний заклад. Тепер перебувати дітям у ньому значно тепліше і комфортніше.

 

 

Думками острожан цікавилася
Вікторія КОРНІЄЦЬ

Просмотров: 450 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]