Середа

17.10.2018

05:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ходьба –найкращий засіб збереження здоров’я

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення різних верств населення до занять оздоровчою фізичною культурою традиційно вже кілька років поспіль Україна відзначає Всеукраїнський день ходьби в рамках спортивно-масових заходів міжнародної організації TAFISA. Вона об’єднує понад 130 країн, в тому числі туди входить й Україна, яка з 2013 року представлена там Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спортивно-масовий захід з нагоди Всесвітнього дня ходьби в Острозі відбувся напередодні, 4 жовтня, на стадіоні Острозької ЗОШ I – III ступенів №1. Участь у фестивалі не обмежувалась ні віком, ні статтю, незалежно від релігійних поглядів, адже кожний, хто небайдужий до свого здоров’я – причетний до цього свята. Проведення таких заходів дає можливість кожній людині збагатитись як фізично, так і духовно. Ходьба – це найкраще тренування для нашого організму, яке дає можливість не лише підтримувати тіло у відмінній формі, але і поліпшити здоров’я, позбутись багатьох проблем, пов’язаних з роботою серцево-судинної системи.

Програма заходу розпочалась із загально-розвиваючих вправ для того, щоб розігріти всі групи м’язів, які беруть безпосередню участь у виконанні основної роботи та зашкодити травматизму. Дистанцію, яку мали подолати учасники, становила близько 1 кілометра і мала, насамперед, оздоровчий характер. Участь у заході взяло 33 учасники. Найбільше вражає те, що учасниками цього заходу стали діти з обмеженими можливостями, які неодноразово своїм прикладом показують велику силу духу. Кожний з учасників, окрім отриманих рекомендацій, як правильно виконувати рухи, отримав ще багато позитивних емоцій та незабутні враження. 

Марія ТУРЯНСЬКА,

головний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради

№ 41 від 10 жовтня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 219 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]