Вівторок

19.02.2019

22:23

Кубок району – перший етап пройдено
У неділю, 29 липня, стартував розіграш кубка Острозького району з футболу 2012 року. ФК «Острог» в 1/8 фіналу грав на виїзді з командою ІІ дивізіону ФК «Кунів». За спекотної погоди було грати важко, особливо без єдиної заміни, але наша команда, і це дуже приємно, грала непогано, у гострому атакуючому стилі і святкувала впевнену перемогу.

Команда села Кунів сусіднього Ізяславського району виступає у другому дивізіоні чемпіонату Острозького району з футболу. Приємно здивувала організація матчу. Коли острожани приїхали на поєдинок, то на стадіоні (мені розповіли, що ще кілька років тому це був пустир і місцеві активісти розчистили його) була хороша розмітка, лунала музика, місцеві підприємці організували виїзну торгівлю. Мешканці села виявилися небайдужими до матчу. За моїми підрахунками їх було більше 150 осіб, поряд із дорослими чоловіками гаряче підтримували свою команду діти і жінки.

Господарі поля вже на першій хвилині створили гольову ситуацію, правда їх завершальний удар був не точним. Було помітно, що острожанам трохи важко адаптуватись до нерівного майданчика. Поступово вони перехопили ініціативу і скоро це вилилось у забитий м’яч. Це сталося на 17 хвилині першого тайму, коли наші футболісти виконували штрафний удар десь за 7-10 метрів від штрафної площадки господарів. Першим на посланий м’яч у район 11-метрової позначки відгукнувся Олександр Юрчук. Його удар відбив воротар, але проти повторного Олега Петрука він був уже безсилий. Тож рахунок став 1:0. Незабаром, на 22 хвилині Андрій Кравчук у боротьбі із захисниками зумів точно послати м’яч у ворота суперника і рахунок став 2:0 на користь острожан. Потім темп гри дещо впав і глядачі більше забитих м’ячів не побачили.

Другу половину гри острожани почали гостро атакуючи. Вже на 2 хвилині 2 тайму вони втратили можливість відзначитись. Пройшло ще десь 4 хвилини і господарям знову довелось розпочинати з центру поля. Відзначився Олександр Юрчук, який у боротьбі із захисниками зумів нанести прицільний удар по воротах.

Кунівські футболісти зробили заміни і після 10 хвилини 2 половини гри вони помітно активізувалися. Одна із їх атак на 12 хвилині закінчилась голом у ворота острожан. Місцеві вболівальники після цього помітно пожвавішали, вони закликали своїх футболістів йти в атаку. Острожани діяли на контратаках, під час однієї з них господарі порушили правила і Олег Петрук з пенальті забив четвертий гол у ворота господарів. За хвилину до фінального свистка суддя призначив одинадцятиметровий штрафний удар у ворота острожан. Господарі його виконали точно і встановили остаточний результат у матчі 2:4 на користь ФК «Острог». Тож наша команда пройшла до наступного етапу розіграшу кубку Острозького району.

Суперник острожан визначався у Межирічі. Там місцевий клуб другої ліги приймав команду вищого дивізіону – «Оріон» з Верхова. Гості, забивши 6 «сухих» м’ячів у ворота господарів, отримали шанс поборотися з острожанами завтра о 14:00 у Верхові за право виходу до 1/2 фіналу. Сенсаційно вельбівненська команда зазнала поразки у Плужному. Основний час закінчився з рахунком 1:1, а в додатковий час господарі «дотиснули» і святкували перемогу з рахунком 3:1. Інший представник другого дивізіону почапківський «Юніор» зумів вибити з розіграшу іншу першолігову команду ФК «Хорів». Там основний і додатковий час закінчився внічию, а по пенальті з рахунком 3:0 перемогу святкували господарі. Інші матчі закінчились так: «Юність» (Плоска) – «Міраж» (Кургани) - 0:1, «Чайка» (Сіянці) – ФК «Грем’яче» - 2:5, «Оболонь» (Мощаниця) – «Звиса» (Мощаниця) - 0:3, "Цукровик" (Оженин) – «Горинь» (Нетішин) - 2:2 (по пен. 3:2).