Середа

17.10.2018

21:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Майстерно звучали колісна ліра, трикутник і не лише вони

В позаминулому номері  були вміщені матеріали про педагогів практично всіх учбових закладів міста. Але про викладачів музичної школи… «забули»! Та вони самі про себе нагадали. Нагадали з нагоди Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики. Нагадали чудовим концертом.

Родзинками стали виступи нинішніх викладачів, які раніше були якраз учнями  в цих стінах. Показовим став у цьому плані виступ Петра Петришина, який виконав майстерно два твори: «Токату» Ігоря Шамо та «Революційний етюд» Фредеріка Шопена.  Далі виступали як солісти (Валентина Куришина, Дарина Хомич), так і дует (Дарина Хомич й Світлана Пекарська), і квартет (Тетяна Єсіпова, Наталія Бондар, Віталій Хмарук, Руслан Балаушко). Вони порадували присутніх, серед яких були як дошкільники, школярі, їх батьки, так і люди поважного віку, працівники й депутати міськради, взагалі, – шанувальники музики – чудовим  виконанням. У залі прозвучали прекрасні мелодії, різних стилів й епох, композиторів різних країн (адже свято – міжнародне). Прозвучали твори призабуті, які вже давно не звучали, й нові, «подали» звук й рідкісні інструменти, яких не так часто можна почути: рубель, колісна ліра, бугай, трикутник…

А потім на сцену вийшла «Забава». Для декого це була перша зустріч з цим колективом. Чудова зустріч! Прозвучали пісні про те, як з потічка з’явилась річка, а з Марієчки виросла Марічка; як у полі два дубки та й сплелися докупки; про карооку острожаночку, на яку задивляються парубки; та про те, яка краса –  наша земля… Прозвучали й інструментальні твори, серед яких – український народний танок «Погулянка», «Весільна полька» та «Волинська полька», «Лібертанго» Пьяццоли.  І якщо саме так – з професіоналізмом, гумором, музичними жартами –  вони представляли наше місто, наш край, Велику Волинь, та, врешті, всю Україну в нещодавній поїздці до Польщі – то хочеться їм лише вклонитися.

Потрібно відмітити ще два приємні моменти, які відбулися на початку й наприкінці концерту. Спочатку перший заступник міського голови Ольга Логвін нагородила грамотами міськради за великий внесок, високий    професіоналізм, сприяння розвитку музики, відданість роботі  викладачів Любов Дубкову, Юлію Полонську, Наталію Бондар, Тетяну Єсіпову, Віталія та Інну Хмаруків, Сергія Бережнюка. А вже наприкінці концерту начальник відділу культури та туризму Ольга Лозюк подарувала «іменинникам» смачний торт, аби «підсолодити» їм подвійне свято.

Гадаю, під звуки маршу «Богдан Хмельницький» гості й друзі музичної школи з хорошим настроєм покидали барвисто оформлену залу з надією знову незабаром зустрітися там з її величністю –  Музикою.

Олександр ВАСИЛЕНКО

№ 42 від 17 жовтня 2015 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 320 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]