Середа

17.10.2018

03:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ми готові допомагати громаді конкретними справами

Партія Конкретних справ­ об’єднала ліде­рів Рівненщини – професіоналів, успішних і небайдужих підприємців, вмілих господарників. Ми вміємо працювати на користь громади міста, поважаємо людей, любимо свою професію і працюємо на розвиток міста і благо України. Бо країна будується не патріотичними гаслами, а конкретними справами. І ми це доведемо!

Ми не роздаємо порожніх обіцянок і не робимо словесної ставки на професійність, чесність і прозорість, ми вже працюємо чесно, професійно і відкрито. У нас немає на меті збагачення, ми готові ділитися досвідом і допомагати конкретними справами державі та територіальній громаді уже сьогодні, аби провести необхідні реформи,  щоб стати економічно сильним краєм.

Острог має стати містом економічного, соціального та культурного комфорту. При розумному економічному підході та ефективному використанні інвестиційного потенціалу, державних субвенцій та активній участі у конкурсах проектів та програм Міжнародного Фонду регіонального розвитку, в  місті цілком реально запустити не одне прибуткове підприємство та реалізувати чимало соціальних, культурних, оздоровчих проектів.
Ми хочемо залишитися в історії міста тими обранцями, які конкретними справами будуть причетні до позитивних змін у кожній сфері діяльності Острожчини, які обов’язково будуть.

Ми переконані, що довіра завойовується реальними вирішеннями наболілих проблем. Наша команда однодумців готова взяти на себе таку відповідальність! Плідно співпрацювати, щоб допомогти громаді повернути віру у чесне слово кандидата, у те, що кожна обіцянка повинна бути підкріплена виконанням обіцяного.

Ми готові працювати чесно і самовіддано, щоб Острог став першим містом в Україні, в якому жителі за прикладом європейських країн через місцеві референдуми по-справжньому управляли б життям міста. Щоб влада була на відстані подиху, працювала з жителями міста у тандемі – злагоджено і конструктивно. Адже всі ми віримо, що наше життя зміниться. Але не усвідомлюємо у повній мірі того, що окрім нас самих ніхто не буде його змінювати. Тільки всі разом, спільно зможемо зробити так, щоб нашим сім’ям  жилося краще, щоб наші батьки не рахували копійки, щоб наші діти отримували якісну освіту, змістовне дозвілля, пишалися рідним містом і нами.

Ми – за позитивне ставлення до опонентів та спів­працю з будь-якими політичними силами на користь громади міста, щоб вивести «місто втрачених можливостей» у «місто реалізованих ідей», «місто комфорту і перспектив». Ми переконані – це реально, але не патріотичними гаслами, а патріотичними справами!

Сусідство з таким потенційно небезпечним об’єк­том, як Хмельницька АЕС, має компенсуватися: найкращим медичним обслуго­вуванням; кардинально іншим підходом до формування та розподілу бюджету міста (значно більше заробленого на території міста має залишатися на місці і належати територіальній громаді – вона краще знає як їх правильно використати і куди); встановленням пільгових тарифів на електроенергію, комунальні послуги; активним залученням інвестицій, що в свою чергу надасть змогу створити нові робочі місця і наповнювати бюджет; максимальною увагою фізичному та інтелектуальному розвитку дітей, тощо.

Отже, звертаємось до всіх небайдужих острожан! Незалежно від своїх політичних поглядів, переконань, власних симпатій чи антипатій, будьте об’єктивними у своєму виборі, керуйтеся логікою та здоровим глуздом. Дайте шанс своїм дітям зростати у процвітаючому місті та державі. Бо ті люди, які об’єдналися у партію Конкретних справ, конкретними справами доводять свою любов до рідного краю, до України, ніколи її не продадуть і не зрадять!

Божого благословення вам, доброго здоров’я та мудрості у своєму виборі 25 жовтня 2015 року.

Від імені ініціативної групи Руслана Веляник – кандидат у депутати до Острозької міської ради.

№ 42 від 17 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 373 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]