Вівторок

24.10.2017

08:35

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Місцеві вибори 2015

Острозька міська виборча комісія повідомляє про реєстрацію кандидатів на посаду Острозького міського голови (в порядку надходження документів): Роберт Олександрович КОВАЛЬ (зареєстрований 23 вересня), Сергій Олександрович ОПРЯ (23 вересня), Олександр Федорович ШИКЕР (25 вересня), Володимир Степанович МАЦУН (30 вересня), Сергій Павлович ЛІДАВЕЦЬ (30 вересня).­

Острозька міська виборча комісія 30 вересня на засіданні зареєструвала кандидатами в депутати до Острозької міської ради наступних осіб, висунутих політичними партіями (публікується в порядку подання документів та їх реєстрації):

Острозька міська організація політичної партії «Громадянська позиція» – Борис Борисович ГЛОВАЦЬКИЙ – перший кандидат, Артем Володимирович БУЗА – 1 (тут і далі – виборчий округ Острога, прізвища подано за порядком висунення по виборчих округах), Тетяна Володимирівна ЧЕРУХА – 2, Надія Василівна РАДИСЮК – 4, Віктор Борисович ГЛОВАЦЬКИЙ – 5, Андрій Іванович СМИРНОВ – 6, Андрій Володимирович ЛІДАВЕЦЬ – 10, Андрій Анатолійович ШЕВЧУК – 11. Віктор Олександрович ФРАНЧУК – 14, Олексій Олексійович АБРАМОВИЧ – 15, Наталія Петрівна ГРИНИК – 16, Анатолій Анатолійович ІЩУК – 19, Артем Андрійович РАДИСЮК – 20, Ігор Кузьмович ПРИСТУПА – 21, Валентина Василівна ГРИЩУК – 22, Михайло Сергійович МАРЦУН – 23, Галина Миколаївна БЕРНАЦЬКА – 26.

Острозька міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – Василь Миколайович МИРОНЮК – перший кандидат, Сергій Володимирович КУРБЕКО – 1, Григорій Йосипович АРШИНОВ – 2, Оксана Андріївна ВЕРУЦЬКА – 3, Вадим Олександрович БОНДАРЧУК – 4, Дмитро Анатолійович СЕМЬОНОВ – 5, Ольга Володимирівна СТЕЦЮК – 6, Алла Володимирівна ПАРАНИЦЯ – 7, Віктор Іванович БОРОДЕНКО – 8, Микола Ананійович КОВАЛЬЧУК – 9, Віктор Агафангелович ПАНЧУК – 10, Роман Романович ВОЛОЩАК – 11, Микола Сергійович СКОРОХОД – 12, Олександр Сергійович ЛОЗЮК – 13, Алла Олександрівна БАЗАН – 14, Світлана Михайлівна ІВАНОВА – 15, Наталія Миколаївна МЕЛЬНИЧУК – 16, Тетяна Ростиславівна УГРИН – 17, Ігор Юрійович КУЗЬМЕНКО – 18, Сергій Борисович ІВАХНЕНКО – 19, Юрій Іванович ЗІНЧУК – 20,

Людмила Георгіївна НАЗАРОВА – 21, Світлана Іванівна ПАНЧЕНКО – 22, Світлана Павлівна ОЛІЙНИК – 23, Любов Олександрівна ТИМЧУК – 24, Валерій Ростиславович БРОНОВИЦЬКИЙ – 25, Тетяна Володимирівна МАЛЕЦЬКА – 26.

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» – Наталія Анатоліївна КОВАЛЬЧУК – перший кандидат, Рустам Хамзетович ХУТИЗ – 1, Віра Юріївна ДЯЧУК – 3, Тетяна Володимирівна ДОКІЄН – 8, Алла Вікторівна БЕРЕЖНА – 11, Лариса Ростиславівна БАЩУК – 14, Сергій Володимирович АМБРОЗЮК – 15, Іван Федосович МУКОСІЙ – 18, Микола Олександрович ВЕРЖИКОВСЬКИЙ – 25, Сергій Костянтинович СЕМЕНОВИЧ – 26.

Острозька міська партійна організація Аграрної партії України – Тетяна Степанівна ПАРФЕНЮК – перший кандидат, Андрій Павлович ЛІДАВЕЦЬ – 1, Володимир Анатолійович ЯСІНСЬКИЙ – 5, Тетяна Сергіївна ПАНАСЮК – 8, Віктор Михайлович СІРЕНЬКИЙ – 19, Наталія Миколаївна КОСТЕНЮК – 22.

Острозька міська в Рівненській області організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» – Сергій Іванович ІЩУК – перший кандидат, Наталія Анатоліївна МАМОНТОВА – 1, Марія Степанівна ШКУЛЬ – 2, Ольга Андріївна ЛОГВІН – 3, Олександр Анатолійович КАЧАН – 4, Наталія Петрівна БАЛАУШКО – 5, Сергій Григорійович ЗАХАРЧУК – 6, Володимир Вікторович СТЕПАНЮК – 7, Василь Миколайович ХОХЛІЧ – 8, Олександр Володимирович СТРАТЮК – 9, Юрій Петрович ЯГОДКА – 10, Лариса Степанівна МІНІЧ – 11, Василь Вікторович МЕЛЬНИК – 12, Алла Миколаївна КИРИЙЧУК – 13, Тарас Віталійович ХМАРУК – 14, Андрій Миколайович СОРОКА – 15, Олександр Миколайович НОВОСЕЛЕЦЬКИЙ – 16, Руслан Анатолійович ЛІДОВЕЦЬ – 17, Роман Олегович ГАЛІБІН – 18, Микола Володимирович ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ – 19, Олена Володимирівна ГРИЩУК – 20, Едуард Вікторович СКАРЖЕНКО – 21, Олександр Валентинович ОЛІШЕВСЬКИЙ – 22, Віктор Андрійович СИТНИЦЬКИЙ – 23, Іван Іванович ТКАЧУК – 24, Володимир Ярославович СІНЧУК – 25, Валерій Володимирович ЗАХАРЧУК – 26.

Острозька міська організація політичної партії «Конкретних справ» – Дем’ян Васильович ПОЛІЩУК – перший кандидат, Микола Григорович ВАСИЛЮК – 1, Марія Євгенівна ЖУРИК – 2, Руслан Іванович БАЛАУШКО – 3, Людмила Адольфівна ФЕНЯК – 4, Віталій Іванович БОЙКО – 5, Сергій Олександрович САВЧУК – 6, Руслана Федорівна ВЕЛЯНИК – 8, Богдан Іванович ЛЮБІНСЬКИЙ – 9, Ігор Дмитрович КОВАЛЬЧУК – 10, Алла Іванівна ХАРЧУК – 11, Надія Володимирівна ЛАПІЙ – 12, Василь Станіславович ПОЛІЩУК – 13, Ольга Михайлівна ГНАТЮК – 18, Валерій Миколайович МАКСИМЧУК – 19, Ярослав Леонідович АНДРОСЮК – 21, Станіслав Францович ВЕРБІЦЬКИЙ – 23, Тетяна Миколаївна ОЗІЙЧУК – 24, Галина Тихонівна БАЗИЛИШИНА – 25, Сергій Леонідович ГОДЖАЛ – 26.

Острозька міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – Клавдія Сергіївна ГОДЗІМОВСЬКА – перший кандидат.

Острозька міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – Юрій Володимирович ОЛЕКСІЙЧУК – перший кандидат, Лілія Михайлівна ЛАЗОРИШИНА – 4, Володимир Вікторович ЗЕЛЕНЧУК – 8, Ілля Миколайович ІВАНЮК – 11, Ольга Борисівна ШЕВЧУК – 13, Максим Ігорович ЖУКОВСЬКИЙ – 15, Олександр Леонідович ГЛОТОВ – 16, Олександр Андрійович ПОДВИШЕННИЙ – 17, Жанна Богданівна БУШТЕЦЬ – 21, Володимир Олексійович ПРОКОПЧУК – 23, Василь Леонідович СЛУЖИНСЬКИЙ – 24, Віталій Дмитрович ГЕРАСИМЧУК – 26.

Острозька міська організація Політичної партії «ПАТРІОТ» – Валентин Іванович КОЧІШ – перший кандидат, Іванна Іванівна БУРБАН – 12, Іван Іванович БУРБАН – 13, Віктор Павлович ШУСТАК – 22.

Острозька міська організація Радикальної партії Олега Ляшка в Рівненській області – Віктор Вікторович НЕПОМНЯЩИЙ – перший кандидат, Дмитро Олександрович СМІРНОВ – 3, Олександр Володимирович ОВЧИННІКОВ – 4, Микола Васильович КУХАРУК – 5, Вадим Сергійович ГРИЩУК – 6, Ольга Аркадіївна МУЗИЧУК – 7, Вікторія Тарасівна БЕГА – 8, Павло Юрійович СЕМЬОНОВ – 10, Анна Володимирівна ДЕМИДОК – 15, Олександр Вікторович ТИМОЩУК – 16, Василь Миколайович МАХЛЮК – 17, Дмитро Олександрович РАБЧУК – 18, Олександр Миколайович МОКРОУЗ – 19, Василь Дмитрович ПРИСЯЖНЮК – 20, Олександр Миколайович ВІВСЯНИК – 23, Юлія Володимирівна НЕПОМНЯЩА – 24, Юлія Миколаївна БОНДАРЧУК – 25, Андрій Миколайович КУЧЕРУК – 26.

Голова Острозької міської виборчої комісії Лідія МИРОНЮК

№ 40 від 3 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 293 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]