Субота

23.02.2019

05:25

На турнірі домінували рівняни та тернополяни
Впродовж двох спекотних днів, 28 – 29 липня, на кортах Національного університету  «Острозька академія» тривала відкрита першість Рівненської області серед тенісистів-аматорів. Аби поборотися за перемогу, до Острога прибули представники майже з усіх сусідніх областей.

Турнір складався з двох частин. Між собою боролися тенісисти одиночники (16 учасників) і дуети (16 пар). Всі вони були розділені на 4 групи, де змагання відбувалися за круговою системою. За підсумками поєдинків визначились кращі, які продовжили змагання у стикових поєдинках за вихід у півфінал і фінал.

Цього року острожани виступали, але з груп, на жаль, не пробилися до наступного етапу. А один з кращих тенісистів міста Сергій Білюк, який 2 роки тому був переможцем цих змагань – не приймав участь. Незважаючи на спеку, тенісисти не шкодували ні себе ні суперників. За підсумками дводенної боротьби перше місце у парних змаганнях вибороли рівняни Василь Довбенчук та Леонід Красномовець (на правому знімку на передньому плані). Друге місце посіла пара інших представників із нашого обласного центру Ернест Мамотюк та Ярослав Гойдайчук, третє – рівнянин Сергій Шубін та Олександр Аношко із Коростеня.

В одиночних змаганнях переміг Петро Ковальчик (Тернопіль) – явний фаворит змагань, який перемагав уже на багатьох турнірах, зокрема, два тижні тому став чемпіоном України серед аматорів у віковій групі 40 і старші. Друге місце посів Андрій Цибуля (на лівому знімку), третє – Олександр Мокроусов (обидва Нетішин). Переможцям і призерам були вручені кубки, грамоти та медалі від організаторів.