Середа

17.10.2018

22:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Нас усіх об’єднує спільна мета

Звіт депутата Острозької міської ради Олександра Корнійчука,
голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики впродовж листопада 2010 – вересня 2015 року

Дорогі острожани! Звітуючи про свою роботу, без перебільшень можу сказати, що намагався працювати прозоро, ефективно та злагоджено у єдиній команді. Адже нас усіх об’єднує спільна мета – бачити Острог квітучим, економічно привабливим та одним з найкращих в області.

Одним із основних завдань депутата міської ради є участь у пленарних засіданнях міської ради та робота в постійній комісії. Тому на особистому постійному контролі перебувають рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії. 

 Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності є робота з виборцями, громадянами усіх категорій, незалежно від віку та зайнятості, належності до тієї чи іншої партії або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. 

 Впродовж депутатської каденції спільно міським головою О. Шикером та депутатським корпусом, за підтримки виборців, на виборчому окрузі було зроблено наступне:

– проведено реконструкцію сходового маршу в дворі житлового будинку № 33, що по вул. Мануїльського;

– проведено реконструкцію системи освітлення під’їздів в житлових будинках № 31 та 33 по вул. Мануїльського;

– проведено реконструкцію сходів до буд. 2, що по вул. Татарській;

– замінено вхідні двері у під’їздах багатоквартирних будинків на посилені металічні з кодовими замками;

– проведено ремонт існуючих та встановлено нові конструкції дитячих ігрових майданчиків;

– вирішено питання обмеження вуличної торгівлі на прибудинковій території будинків Яворницького, 11 та Островського, 10.

Порушено наступні питання:

– заміна «силового» кабелю живлення у буд. по вул. Татарській, 5 ;

– освітлення перехідної галереї в житловому будинку вул. Татарська, 2;

Крім того, мною подано депутатський запит щодо відновлення реалізації міського проекту роздільного збору та утилізації сміття. У даному запиті також порушено питання ефективності використання авто із задньою загрузкою сміття, пресу та подрібнювальної установки.

Я завжди підтримував запити та звернення інших депутатів, вирішення яких сприяло б покращенню соціально-економічного, культурного розвитку міста, благоустрою його території та вирішення нагальних потреб населення.

Намагався і намагаюсь позитивно вирішити проблемні питання виборців, які зверталися до мене особисто.

Впродовж депутатської каденції шостого скликання очолюю постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, яка вирішує питання формування міського бюджету на відповідні роки, внесення змін до міського бюджету, питання що стосуються податків та регуляторної політики. Хочу відмітити злагоджену співпрацю з виконкомом Острозької міської ради та висловити свою вдячність членам комісії, депутатському корпусу, які в нелегкий час змін зуміли налагодити ефективну співпрацю з питань життєдіяльності нашого міста.

Впродовж 2010 – 2015 років очолював одну з найбільших депутатських фракцій у міській раді за всю її історію.

Як жителю Острога, депутату, громадянину, мені не байдуже майбутнє мого рідного міста, з яким мене доля поєднала ще у студентські роки, міста, де живуть і навчатимуться мої діти. Саме тому я прийняв рішення балотуватися в депутати Рівненської обласної ради. Запевняю, що докладатиму всіх зусиль для вирішення нагальних проблем міста, сприятиму його соціально-економічному та культурному розвитку, туристичній привабливості Острога.

№ 40 від 3 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 195 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]