Субота

16.02.2019

12:42

Наша команда – двічі чемпіон

У Рівному 3 грудня відбулися обласні змагання з кульової стрільби з малокаліберної гвинтівки. Вони були присвячені 23-ій річниці створення Збройних Сил України. Приємно, що звідти острожани повернулися з двома нагородами найвищого ґатунку, бо перемогли у командному та індивідуальному заліку.

Організувала і провела змагання Рівненська обласна організація Товариства сприяння обороні України (ТСОУ). Боротьбу за престижні призи вели 14 колективів нашої області, серед яких була й команда спортивно-технічного клубу Острозької об’єднаної райміської організації ТСОУ. Її керівник Дмитро Волянюк розповів, що капітаном острожан був Павло Форсюк, членами – голови первинних організацій Національного університету «Острозька академія» Валерій Ящук та ОКП «Водоканал» Валерій Барановський.

Змагання проходили в тирі Рівненської дитячо-юнацької спортивної школи. Боротьба була напруженою і по-спортивному – жорсткою. Відрив кращих спортсменів від тих, хто зайняв нижчі місця, складав по кілька очок. Найкраще налаштувалися на боротьбу, показали майстерність і силу духу саме острожани. Нам має бути приємно, бо наша команда виборола перше місце у командному заліку. Позаду залишилися такі сильні команди, як Рівненської, Корецької та Володимирецької автошкіл. Значний внесок у командну перемогу склав результат Валерія Ящука, результат якого був найкращим, відповідно він став чемпіоном у особистому заліку.

Тож додому острожани повернулися з кубком, золотими медалями, грамотами, а також цінним подарунком за перемогу в індивідуальному заліку (фото на 1 стор.). Редакція газети «Замкова гора» щиро вітає чемпіонів із дуже гарною перемогою і бажає й надалі команді СТК Острозької райміської організації ТСОУ виборювати в різних змаганнях лише нагороди найвищого ґатунку.

Іван МОЧЕРНЯК

№51 від 13 грудня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 179 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0