П'ятниця

22.02.2019

12:57

Наші – переможці зональних змагань
У Здолбунові в неділю, 20 жовтня, відбулися змагання у рамках обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Екостадіон». Нам дуже приємно констатувати, що за підсумками боротьби сім’я Плісецьких (Микола Миколайович, його дружина Алла Андріївна, а також Олександр Свідерській та Роман Вихованець), яка представляла наше місто, виборола перше місце.

Місто залізничників приймало третій етап другого туру змагань. У попередніх визначалися найспортивніші попередніх двох. А під час третього мав визначитись переможець кожної з 4 зон області. У Здолбунові змагалися представники з Острога і нашого району, а також Здолбунівщини, Кореччини, Гощанщини.

Секретом успіху острожан вважаю стабільні виступи у всіх видах змагань. Вони посіли перше місце в інтелектуальному конкурсі «Знавці туризму». В другій естафеті «Жердини», де з допомогою трьох гатів-колодок та однієї жердини команда мала переправитись у повному складі від старту до фінішу через імпровізоване болото, довжина якого сягала 15 метрів. Якщо хтось із учасників торкнувся ногами чи руками землі, судді нараховували штрафні 10 секунд, а якщо представник команди падав із жердини, то 30. У цьому конкурсі острожани посіли 2 місце.

На такому ж місці острожани фінішували і в 3 естафеті «Рюкзак». Там кожен учасник мав швидко одягнути заплічник, добігти з ним до місця, де зберігалось спорядження, завантажити його і добігти в зворотному напрямку, щоб передати рюкзак товаришеві по команді. А той, одягнувши його на плечі, також швидко стартував. Коли всі предмети були в рюкзаку, команда фінішувала. Тут також нараховувались штрафні секунди за порушення правил.

У четвертому виді програми – «Велоестафеті» – батько мав перевезти всю свою команду між фішками від старту до фінішу. За торкання землі, падіння з велосипеда – нараховувались штрафи. Острожани в цьому виді посіли 3 місце, але це не завадило їм перемогти у загальному підсумку. Команді нашого міста вручено грамоти і медалі. У Рівному в листопаді вони будуть боротися за призи з переможцями інших зон області. Побажаємо їм успіху.

Іван ПАВЛІВ

№43 від 26 жовтня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 189 | Добавил: Zamkova | Теги: «Сімейні перегони. Екостадіон», Острог, Іван Глушман, Микола Плісецький, Замкова гора | Рейтинг: 0.0/0