Середа

17.10.2018

21:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Навчали теорії та практиці виживання

Наприкінці вересня неподалік Острога проходив вишкіл активної і свідомої молоді нашого краю, яка готується захищати Україну від зовнішніх та внутрішніх ворогів. Впродовж кількох днів, проведених у польових умовах, юнаки та дівчата навчалися теорії та практиці виживання в екстремальних умовах.

«Контакт на 9» – цю та інші команди учасники вересневого вишколу навчилися досконало виконувати і не забудуть ніколи. Дякуючи умілому інструктору другові Серпню, навички тактичної підготовки, пересування групами по лісистій місцевості й основні правила виживання при обстрілах закріплено та добре опрацьовано.

Страйкбол, польовий обід, знешкодження навчальних мін – усе було зроблено для максимального наближення учасників до реальних умов. Заключним етапом став інструктаж з проведення першої медичної допомоги постраждалим у бойових діях, що значно відрізняється від загальної першої допомоги.

Лекцію під відкритим небом проводив досвідчений лікар, а разом із тим представник рівненської громадської організації Білі берети Богдан Маслій. Маючи досвід надання допомоги у бойових діях та пройшовши спеціальну натівську підготовку, лектор поділився своїм досвідом та реально показав медичне приладдя і методи, якими можна врятувати бійцю життя.

Спільними зусиллями вишкіл організували ГО «Третя позиція», ВМГО «Національний Альянс», ПП «Правий сектор», ГО «Братство спудеїв». Дякуємо всім учасникам заходу та запрошуємо підприємців і волонтерів Острожчини до співпраці!

Ольга БАЛАГУР

№ 40 від 3 жовтня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 190 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]