Середа

17.10.2018

03:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Острог - не майданчик для виборчих експериментів

Шановні острожани!

Звертаюся до вас, як людина, якій не байдуже наше місто. Місто, куди ще зовсім юними приїхали мої батьки, пустили тут своє коріння: збудували будинок, поставили на ноги дітей. Та так надійно, що ні у мене, ні у мого брата жодного разу не виникало навіть думки покинути наш Острог. Ми завжди відчували тепло та підтримку міста, його мешканців. Зі своєї сторони завжди робили, робимо і будемо робити все для його розвитку.

25 жовтня вибори міського голови. Відчуваю, що, мабуть, не виправдав очікувань своїх друзів та виборців, не подавши свою кандидатуру на посаду мера. Відверто, і не готувався, тому що завжди керуюсь правилом: якщо робити, то від душі, або не починати взагалі. Впевнений, що в разі обрання мене депутатом міської ради, я принесу не менше користі рідному місту. Свою діяльність продовжуватиму на громадських засадах, як помічник народного депутата Юрія Вознюка та разом з командою однодумців планую втілювати в життя наші проекти, як в місті, так і на своєму виборчому окрузі зокрема.

Гірко про це писати, адже я звик до чесної боротьби, але серед сьогоднішніх кандидатів є «варяг», який на хвилі дешевого популізму хотів би використати моє прізвище для збільшення свого рейтингу, внести розбрат у нашу родину. Тому, щоб покласти край чуткам, офіційно заявляю, що ні я, Олександр Олішевський, ні мій брат Віталій не є членами команди Сергія Опрі, і, відповідно, не підтримуємо його, як кандидата на міського голову Острога. Більше того, я впевнений, що людина, яка вважає наш древній Острог депресивним містом, не має морального права його очолювати.

 Звичайно я, як і кожен з нас, щиро прагну позитивних змін, але в існуючій ситуації твердо визначився, що найкращі зміни – це залишити вектор розвитку, започаткований діючим міським головою Олександром Федоровичем Шикером та підтриманий депутатським корпусом.

Я глибоко переконаний, що кожен з нас, острожан, повинен прийти на вибори та віддати свій голос за діючу команду, адже хтось має брати відповідальність за тих, кого обираємо.­

Тому, зваживши всі за і проти, твердо заявляю, що я, Олександр Олішевський, підтримую кандидата на посаду міського голови Олександра Федоровича Шикера та вірю в його прагнення позитивних змін на благо міської громади.

№ 42 від 17 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 422 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]