Субота

23.02.2019

06:32

Острожани серед призерів
У приміщенні регіонального центру «Інваспорт» 20 квітня було проведено чемпіонат області з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату (ПОРА) та з вадами слуху.

Змагання проводились для залучення інвалідів до активних занять фізичною культурою та спортом, для пропаганди здорового способу життя, подальшого розвитку та популяризації настільного тенісу серед інвалідів, виявлення кращих спортсменів у збірну коману області.

Наше місто представляли три спортсмени-інваліди, відвідувачі підліткового клубу «Надія»: Василь Павельчук (з вадами слуху), Юрій Білошкурник та Костянтин Мельник (ДЦП).

Змагання були в особистому заліку, проводились окремо серед чоловіків та жінок по нозологіях та у класах: І - спортсмени на візках, ІІ - спортсмени з наслідками ДЦП, ІІІ – спортсмени з порушеннями ОРА, ІV - спортсмени з вадами слуху.

У змаганнях взяли участь близько 50 учасників з різних районів. Всі вони мали змогу виборювати путівки до фіналу. Свій високий рівень підготовки показали і острожани. До останнього сету ігор у фінальній групі не можна було визначити переможця. Приємним сюрпризом були ігри Василя Павельчука, який нещодавно розпочав займатись настільним тенісом, але йому це не завадило впевнено грати всі ігри та навіть перемогти деяких суперників в своїй групі, набагато старших за нього. До фіналу він не дійшов, бо були і поразки, а Костянтин Мельник все ж таки дійшов до фіналу і посів V місце.

Приємно, що призером став Юрій Білошкурник, який виборов ІІІ місце чемпіонату області з настільного тенісу серед спортсменів-інвалідів з наслідками ДЦП. Він нагороджений грамотою та медаллю.