Середа

20.02.2019

10:39

Освітяни міста – найспортивніші
Фінішувала міська спартакіада серед трудових колективів міста. У неділю, 27 травня, змагалися шанувальники найінтелектуальніших видів спорту – шахів і шашок. Після їх фінішу визначився переможець та призери спартакіади.

Учасників останнього туру спартакіади на відкритті змагань привітала начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Ірина Волянюк. Вона розповіла, що у місті нещодавно створено шахово-шашкову федерацію, яка допоможе у проведенні двох останніх турів міської спартакіади. Президент федерації Сергій Алєксєєнко познайомив присутніх із регламентом змагань. Кожна команда на турніри мала представити по двох учасників – чоловіка і жінку. Двобої команд за шахівницею відбувалися за круговою системою.

У турнірі шахістів перемогла команда міського відділу освіти, за яку виступав постійний учасник престижного у нашому місті і області шахового турніру пам’яті педагога-ветерана Йосипа Аршинова та інших подібних обласних змагань, серед всіх учасників – найрейтинговіший шахіст (6 місце в Острозькому рейтингу –1937 балів), президент міської федерації Сергій Алєксєєнко у парі зі своєю дружиною Світланою (на знімку). Ця сімейна пара здобула для освітян найбільшу кількість очків і посіла І місце (4 бали). На другому – фінішувала КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.», а третіми – КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ст. №2». Представники міськвідділу міліції у такій гострій і безкомпромісній боротьбі фінішували четвертими і здобули лише 1 заліковий бал. Зате у турнірі шашкістів вони були найсильнішими – Ростислав Фесенко та Тетяна Бондарчук здобули для команди 5 балів. Там освітяни, зайнявши третє місце, здобули 3 бали. Другою фінішувала команда КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.».

Нагороджували переможців і призерів Ірина Волянюк та директор Острозької ДЮСШ Володимир Озімковський. Вони подякували командам за участь у спартакіаді, керівникам установ та організацій міста за підготовку команд до змагань, висловили сподівання, що наступного року збільшиться кількість учасників і за бажанням команд, можливо, будуть включені у програму спартакіади ще і баскетбол, легка атлетика.

Таким чином чемпіоном міської спартакіади стала команда міського відділу освіти, яка виступала найстабільніше (3 перші місця, 1 – друге і 2 – треті), що дало у сумі 29 балів, змогла залучити найбільшу кількість учасників, відважно боролася у всіх турах спартакіади. Вона буде нагороджена кубком та грамотами в урочистій обстановці на Дні міста 10 червня. Лише на два бали поступилася чемпіону команда Острозького МВ УМВС України в Рівненській області – 2 перші місця, 2 – другі, 1 – третє. Третім фінішував спортивний колектив КЗ «Острозька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.» – 3 других місця, 1 – третє і 2 – четвертих, що у сумі дало 23 бали. Організатори спартакіади вдячні дирекції Острозького НВК та всім керівникам, які надавали приміщення, за сприяння в організації змагань.