Середа

20.02.2019

09:59

Поразка позбавила шансу на чемпіонство
Після минулого туру зав’язалась небувала інтрига в чемпіонаті Острозького району з футболу. Мали шанси вибороти золоті медалі чотири команди. Після 12 туру одна з них втратила таку можливість. На жаль, це наш ФК «Острог», який вдома поступився мощаницькій «Звисі».

Матч більш активно почали гості. На другій хвилині вони пробивали кутовий удар. Незабаром острожанам вдалося перехопити ініціативу і перші десять хвилин м’яч більше перебував на половині гостей. Обидві команди жорстко боролись за кожний м’яч і судді матчу постійно доводилось сигналізувати про порушення правил. Запам’ятався сильний удар на 5 хвилині Сергія Труша.

Десь на 15 хвилині під час атаки мощаницької «Звиси» захисники острожан не змогли протидіяти супернику і нападник гостей ледь не забив гол. Врятував свою команду голкіпер, знявши м’яч на виході, буквально з ноги. В цей час уже відчувалась перевага гостей – вони і кутових більше пробивали, м’яч більше знаходився на половині острожан, вони мали більше можливостей відзначитись. Та, не зважаючи ні на що, перша половина закінчилась без забитих м’ячів.

Другий тайм почався з атак острожан. У цілому вони діяли активніше, але відчувалася краща підготовка гостей. Хоч вболівальники острозької команди вимагали гола, активно підтримуючи свою команду, але м’яч вперто оминав ворота «Звиси». Наша команда могла забити м’яч після атаки, в якій брали участь Сергій Труш та Олег Петрук, а також штрафного удару неподалік карного майданчику гостей.

Перший гол у ворота острожан був забитий на 25 хвилині другої половини гри. М’яч з правого флангу атаки, майже від лінії поля, був переадресований у воротарський майданчик. Захисники нашої команди не зуміли його звідти вибити і гравець «Звиси» послав м’яч у ворота острожан.

Острожани зразу ж кинулись в атаку. Запам’яталася небезпечна атаках на ворота «Звиси», коли Олег Петрук намагався вдарити через себе. На жаль, удар не вийшов і небезпечну ситуацію було змарновано. Натомість на 28 хвилині, після введення м’яча із-за лінії поля, м’яч було переадресовано в район лінії карного майданчика і гравець гостей хоч пробив не сильно, але воротар ФК «Острог» не встиг на удар зреагувати, можливо завадило сонце, яке світило йому в очі.

На 31 хвилині після сильного удару Олександра Юрчука голкіпер «Звиси» не зумів втримати в руках м’яч і він опинився у воротах. Після цього, як не намагались острожани відіграти ще бодай один м’яч, у них нічого не виходило. Хороший прицільний удар завдавав на 34 хвилині по воротах гостей Назар Мула. Тож матч так і закінчився з рахунком 1:2.

У іншому дуже принциповому і вирішальному поєдинку у гостях ФК «Вельбівно» впевнено здолало ФК «Грем’яче» з рахунком 4:0. Інші матчі закінчились так: ФК «Хорів» – «Горинь» – 7:0, «Міраж» – «Оріон» – 5:0. Лідерство знову захопила мощаницька «Звиса», яка набрала 29 очків. На другому місці ФК «Грем’яче» – 26 пунктів. Ця команда завтра гратиме на стадіоні Національного університету «Острозька академія» із ФК «Острог». Команда запрошує вболівальників підтримати її у важкому поєдинку. Вельбівненська команда займає третю сходинку – 22 очки, але має 2 гри у запасі (теоретично це 28). Саме ці три команди розіграють «золото», а наша команда вже втратила шанс на загальну перемогу, хоча теоретично ще може «зачепитись» за друге чи третє місце. Обов’язкова умова – два виграші у головних конкурентів – грем’яцької команди і вельбівненської. При цьому ще є але… Скоріше за все острожани так і фінішують четвертими. Шкода! Будемо сподіватись, що наступного сезону команда досягне вищого результату.

У другій лізі матчі закінчились наступним чином: «Енергетик» – ФК «Плужне» – 0:0, «Юніор» – ФК «Кунів» – 2:3, «Оболонь» – «Альянс» – 0:6, «Юність» – «Цукровик» – 1:4. На першому місці йде оженинська команда – 33 очки у 13 матчах. Другим йде межиріцький «Альянс» – 32 (14), третім ФК «Кунів» – 29 (14). Саме ці команди претендують на дві путівки підвищення у класі.