Середа

17.10.2018

22:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

ПОРЯДОК У ВЛАДІ! ЗАКОННІСТЬ В ДЕРЖАВІ! МОРАЛЬНІСТЬ В СУСПІЛЬСТВІ!

ПОРЯДОК У ВЛАДІ!

ЗАКОННІСТЬ В ДЕРЖАВІ!

МОРАЛЬНІСТЬ В СУСПІЛЬСТВІ!

САЛКОВСЬКИЙ ВІКТОР ЛЕОНІДОВИЧ

кандидат в депутати до Рівненської обласної ради по виборчому округу № 52, м. Острог

САЛКОВСЬКИЙ ВІКТОР ЛЕОНІДОВИЧ народився 1 квітня 1982 року в смт. Домачево, Брестської області, Білорусь.

В 1999 році закінчив Острозьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з відзнакою (срібна медаль).

Освіта вища. У 2004 році закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі (м.Київ), факультет міжнародної економіки та менеджменту за спеціальністю магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (диплом з відзнакою).

З 1 листопада 2004 року по 18 жовтня 2012 року працював в РОД АТ «Райффайзен Банк Аваль» на посадах: економіст І-ї категорії Острозького відділення, провідний економіст валютного контролю, провідний економіст Базового відділення, Головний експерт (заступник начальника) Центрального відділення.

З 19 жовтня 2012 р. по цей час – РФ ПАТ «Укртелеком» працював на посаді спеціаліст з продажу послуг клієнтам сегменту малого та середнього бізнесу.

Добровільно написав рапорт та 19.08. 2014 року був мобілізований згідно указу Президента України до складу Збройних Сил України на посаду заступника командира по роботі з особовим складом. Учасник бойових дій. Старший лейтенант.

Позапартійний. Підтримую програму політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» – послідовну, продуману і стабільну, соціально-зорієнтовану. Неодру­жений.­

 

Дорогі земляки!

На сьогодні важливим етапом мого життя і суворим випробуванням стало моє перебування в зоні бойових дій. Там відбулась конкретна переоцінка життєвих цінностей. Я бачив смерть, тяжко поранених побратимів; безлад і хаос, жадібність і лицемірство, боягузтво і тупість, холод і голод. Але їм протистояли мужність, стійкість і героїзм, щирість і щедрість, розум і відвага, – саме ці людські чесноти не дозволили ворогу поневолити нашу землю і зламати бойовий дух захисників Вітчизни. Я бачив надзвичайні приклади героїзму серед командирів і простих бійців, волонтерів і мешканців окупованих територій, які, ризикуючи власним життям, захищали свою рідну землю, свій народ від окупантів. Я ПИШАЮСЯ своїм народом! Я люблю свою РІДНУ землю! Я хочу, щоб мій народ на власній землі ДОСТОЙНО жив в

– ЄДНОСТІ, МИРІ І ЗЛАГОДІ!

– ДОБРОБУТІ І ЩАСТІ!

– ЧЕСНОСТІ І СПРАВЕДЛИВОСТІ!

Я балотуюсь кандидатом у депутати до Рівненської обласної ради тому, що впевнений: зможу на відповідному рівні допомагати жителям м. Острога, сприяти покращенню побутових та соціально-економічних умов, відновленню підприємств міста, що спричинить вирішення проблеми безробіття; домогтись пільг на електроенергію для жителів 30-кілометрової зони ХАЕС; не допускати спаду життєвого рівня; сприятиму піднесенню культурного розвитку рідного міста.

Робитиму усе можливе задля подолання розколу серед співвітчизників; усі свої сили спрямовуватиму задля збереження миру в Україні; блокуватиму ухвалення рішень обласної ради, які порушують законодавство та мають корупційні ознаки; протидіятиму практиці рейдерських захоплень, земельних і майнових спекуляцій; вимагатиму усунення з державної служби корупціонерів та представників антиукраїнських політичних кіл.

Обіцяю: на ділі, а не на словах підтримувати особливу категорію моїх побратимів – учасників бойових дій на сході України, інвалідів АТО, біженців із зони проведення антитерористичної операції, а також воїнів-афганців, «дітей війни», ліквідаторів аварії на ЧАЕС, громадян з особливими потребами.

Моє покликання: працювати професійно і самовіддано, бути корисним людям. Я буду принциповим та незламним, як на передовій!

З повагою до моїх земляків кандидат в депутати до Рівненської обласної ради 
Віктор Салковський

№ 41 від 10 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 365 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]