Понеділок

18.02.2019

04:51

Повернулися додому з перемогами
Більше ста спортсменів брали участь у черговій першості Рівненської області з боксу серед молоді, яка днями проходила в нашому обласному центрі. На цих змаганнях також визначалися кандидати до збірної нашої області, яка буде боротися за нагороди чемпіонату України. Він відбудеться в Харкові в середині січня.

Двоє боксерів із трьох, які представляли Острог на цих змаганнях, стали переможцями у своїх вагових категоріях. Усіх своїх суперників здолав Андрій Кривоніс (64 кг). Також перше місце виборов острожанин Денис Москалюк (46 кг). Останній боксер був одним із наймолодших на цих змаганнях, але зумів показати себе з хорошої сторони і перемогти суперників. Тренер острозьких боксерів Віталій Мартиненко розповів, що Андрій Кривоніс включений у число десяти боксерів, серед яких відберуть п’ятьох для участі в республіканській першості. До речі, він останні шість боїв виграв у першому раунді за явної переваги над суперниками.

Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями від організаторів змагань. Боксери і їх тренер висловлюють вдячність міському голові за допомогу в поїздці на змагання. Вітаємо з перемогою юних острожан. Сподіватимемось на нові успіхи на рингу!

ВІктор ХЛУС
№53 від 28 грудня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 224 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0