Середа

17.10.2018

03:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Просимо обмежити продаж алкогольних напоїв

Виконком Острозької міської ради отримав та опрацював звернення обласної ради щодо ситуації, що склалася на території Рівненщини у зв’язку зі зловживанням алкогольними напоями військовослуж­бовцями.

За інформацією начальника Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку, серед складу, який призваний за мобілізацією та перебуває на 233 ЗВП (с. Нова Любомирка), мали місце смертельні випадки, більшість з яких внаслідок вживання спиртних напоїв. Зокрема, у зв’язку із алкогольними отруєннями з початку 2015 року по цей час померли 7 військовослужбовців.

Також вживання спиртних напоїв призводить до порушення військової дисципліни. Так, 14 серпня 2015 року, після вжиття спиртних напоїв двома військовослужбовцями, призваними за мобілізацією, на громадському пляжі в смт. Оржів під час відпочинку здійснено стрільбу з автоматичної зброї.

Висловивши свою позицію, обласна рада прийняла рішення «Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо питання мобілізації військовозобов’язаних», та запропонувала розглянути можливість припинення проходження служби або направлення на альтернативну службу військовозобов’язаних, у яких під час служби виявлено алкогольну залежність.

З метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення, підвищення якості несення військової служби, головою облдержадміністрації було видано розпорядження № 487 від 1 вересня 2015 р. «Про організаційні заходи щодо обмеження продажу алкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування».

Враховуючи важливість порушеного питання, виконком Острозької міської ради звертається до суб’єктів господарювання, громадян міста з проханням щодо обмеження реалізації алкогольних напоїв, у тому числі слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного), особам, які мають ознаки належності (військова форма, озброєння тощо) до будь-якого військового формування.

Міськвиконком

 

№ 39 від 26 вересня 2015 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 269 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]