Субота

16.02.2019

03:06

Проведено відкриту першість Острозької ДЮСШ

На спортивному майданчику КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» 9 – 10 травня відбулася відкрита першість Острозької ДЮСШ з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2003 – 2004 р.н. та молодших, приурочена до Дня матері.

Першого дня змагалися між собою дівчата. Юні волейболістки перед початком змагань придумували назви своїм командам. Отож, на відкритій першості Острозької ДЮСШ, пляжного волейболу були представлені такі команди: «Кіндери» (Олександра Клепар та Марія Ксендзук), «Живчики» (Марина Васильчик та Валерія Зламан), «Ромашки» (Марія Столяр та Катерина Грищук) – вихованки Острозької ДЮСШ, «Комета» (Олександра Карикова та Інна Бучинська), «Ракета» (Аліна Тищенко та Анна Гайдук), «Ковбої» (Анна Форсюк та Анастасія Сірецька) – вихованки КДЮСШ м. Нетішин.

За підсумками жеребкування команди були розподілені на дві групи. Тандеми, які посіли треті місця у групах, змагалися за 5 місце першості, а команди, які посіли 1 та 2 місце у групах, грали між собою півфінальні поєдинки. Перемогли «Ковбої» та «Ракета», вони і розіграли між собою першість, а команди «Живчики» та Комета» боролися за бронзові медалі змагань.

У підсумку чемпіонами стали «Ковбої». Другою фінішувала «Ракета», а третьою – «Комета». Оргкомітетом були визначені кращі гравці відкритої першості Острозької ДЮСШ з пляжного волейболу. Ними у номінаціях стали: «Кращий гравець» – Валерія Зламан, «Кращий подающий гравець» – Анна Гайдук, «Кращий гравець на подачі» – Анна Форсюк. Вони були нагороджені цінними подарунками.

10 травня змагалися між собою юнаки: «Орли» (Федір Лозюк та Ігор Малаванчук), «Скорпіони» (Михайло Степанюк та Антон Конанчук) «Вовки» (Віктор Новиков та Іван Каліноброцький) – вихованці Острозької ДЮСШ; «2Д» (Дмитро Хмельовський та Дмитро Вознюк), «Дракоша» (Артем Матюшок та Михайло Меркотан) – вихованці КДЮСШ м. Нетішин; «Україна» (Денис Поминчук та Андрій Белейко) – господарі майданчика.

Змагання проводилися за тією ж системою, що і у дівчат. Переможцями у групах впевнено стали «Вовки» та «Скорпіони», а «Дракоша» та «Україна» посіли другі місця. Несподіванкою півфіналів стала поразка лідерів груп від своїх суперників, і «Вовки» і «Скорпіони» боролися за 3-4 місце, а «Україна» та «Дракоша» зустрілися у фіналі.

Тож команди фінішували наступним чином: І місце – «Україна», 2 – «Дракоша», 3 – «Скорпіони». Визначено кращих у номінаціях – «Кращий гравець» – Віктор Новиков, «Кращий гравець на подачі» – Михайло Меркотав, «Кращий приймаючий гравець» – Денис Поминчук.

Дирекція Острозької ДЮСШ висловлює щиру подяку директору школи-інтернату Галині Василівні Лебідь за надання спортивного майданчика для проведення змагань та начальнику відділу з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Ірині Дмитрівні Волянюк за спортивні нагороди та цінні призи для учасників змагань.