Четвер

21.02.2019

13:24

Радість уболівальника рідної команди
Минулої неділі на стадіоні Національного університету «Острозька академія» відбулася футбольна зустріч ФК «Острог» – «Горинь» Нетішин чемпіонату нашого району в І лізі першого кола.

Щонайперше радує те, що на трибунах цей матч спостерігали понад 200 вболівальниів, серед яких були прихильники нашої команди різного віку. Особливо приємно: було чимало дітей також різного віку, які під час перерви показували своє вміння грати у футбол, адже ця гра дуже популярна, особливо нині – на порозі «Євро-2012», дійство якого відбуватиметься в нашій країні.

Знаковим є те, що повболівати за рідну команду прийшли керівники як міста, так і району. І знову перемогу в нелегкому двобої на футбольному полі здобула наша команда під керівництвом тренера Миколи Плісецького та її президента Віталія Ундіра. Правда, рахунок перемоги мінімальний – 1:0. Уболівальникам пристрасно хотілося результату гри з більшим рахунком. Єдиний гол забив у ворота суперників із Хмельниччини півзахисник острозької команди Олег Петрук. Сталася радісна подія взяття воріт у середині першого тайму. На трибунах радості не було меж. Лунало: – Молодці! Браво-о-о! Сурмили діти. Звичайно, вболівальники дуже надіялись на другу радість найбільшого футбольного дива, щоби знову в небо над Острогом залунало потужне: – Го-о-ол!!!

Були гольові моменти і в другому таймі. На жаль, нашим голеадорам бракувало майстерності переправити м’яч у ворота суперників. Приємно, що захист острожан грав надійно. Особливо уболівальникам сподобалася гра захисника Віталія Васильчука.

З трибун мені почувся вислів, що гра забудеться, а результат залишиться. Все-таки хороша, майстерна гра футболістів пам’ятається надовго, тому що саме вона приносить переможний результат. Отже, рідній команді хочеться побажати від матчу до матчу зростати у майстерності, удосконалювати техніку володіння м’ячем, виконання стандартних положень, налагоджувати комбінаційну гру тощо. Тоді ще вагомішими будуть перемоги як на рідному полі, так і на полях суперників. Саме тоді знову побільшає вболівальників команди, у котру хочеться вірити і ніколи не зрадити.