Середа

17.10.2018

21:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Щоб реалізувати туристичний потенціал нашого міста

Острог сьогодні є одним з потенційних туристичних центрів Західної України завдяки своїй багатовіковій історії та збереженим архітектурним пам’яткам. Музеї КЗ «Острозький державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської облради та музей історії Острозької академії щороку приймають тисячі відвідувачів з різних куточків нашої держави, а також іноземних туристів.

Проте, місто поки що не повністю готове до розширення туристичних потоків внаслідок повільного розвитку міської інфраструктури та недостатньої кількості туристичного продукту. Задля вирішення цієї проблеми, Острозька міська рада реалізовує проект «Острожчина туристична», що задовільнить покращення інформаційного забезпечення для туристів, що відвідують наше місто (розміщення довідкової інформації, рекламних банерів про туристичні об’єкти міста, виготовлення туристичних буклетів).

Розуміючи, що туризм в Острозі повинен бути багатопрофільним та максимально використовувати природне й етнокультурне розмаїття краю, наразі пріоритет надається в’їзному туризму, що сприяє популяризації нашого міста. Окрім того, розвиток такого напряму туризму забезпечує грошові надходження до регіону, на відміну від виїзного туризму, який «вивозить» гроші з краю. Також в перспективі це створить робочі місця, як у самій туристичній галузі, так і в опосередкованих сферах.

Популяризація туристичних можливостей Острога сприяє збільшенню зацікавлення до нашого міста серед української громадськості. Щороку туристи мають безпосередню можливість переконатись в тому, що недарма ще в XVI столітті наше місто називали «Волинськими Афінами» через багату культурну спадщину та активний розвиток науково-освітньої сфери Острога.

Для туристичної промоції міста було розроблено логотип Острога «Острог – серце Волині» (автор – Андрій Малюський), який акцентує увагу на тому, що наше місто історично завжди займало центральну позицію в розвитку Волинського регіону, і завданням сучасного покоління острожан є відновлення колишнього статусу Острога. Цей логотип буде використовуватися на всій туристичній продукції міста, під час проведення презентацій та створення відеофільмів про Острог.

З нагоди Міжнародного дня туризму запрошуємо острожан на захоплюючу прогулянку найцікавішими історико-культурними місцями Острога. 27 вересня відбудеться безкоштовна екскурсія місцевими музеями (замок князів Острозьких та музей Острозької академії). Дізнайтесь більше про місто, в якому ви мешкаєте. Чекаємо вас о 14:00 біля входу на Замкову гору.

Просимо, по можливості, попередньо зареєструватись для участі в екскурсії за номером телефону 096-141-06-91.

Олеся ГОЩУК,

завідувач відділу по туризму та охороні культурної спадщини Центру культури та дозвілля відділу культури і туризму Острозького міськвиконкому

 

№ 39 від 26 вересня 2015 р. Категория: Історія, краєзнавство і туризм | Просмотров: 200 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]