Середа

17.10.2018

21:38

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Сплав молодості та досвіду

Шановні острожани!

Ми, депутати Рівненської обласної ради 6-го скликання

Ігор Пасічник та Роман Василишин, робили і надалі будемо робити все можливе, щоб Острог став справжнім європейським містом.

Однак, на цей раз ми вирішили не висувати свої кандидатури в депутати обласної ради, а віддати свої голоси за молодого, талановитого, перспективного політика, успішного випускника Острозької академії, знаного острожанина Корнійчука Олександра Васильовича.

Просимо усіх острожан підтримати кандидатуру ОЛЕКСАНДРА КОРНІЙЧУКА y депутати Рівненської обласної ради.

Упевнені, що він достойно виконає свій обов'язок перед виборцями нашого міста.

КАНДИДАТ У ДЕПУТАТИ ДО РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД МІСТА ОСТРОГА

ОЛЕКСАНДР КОРНІЙЧУК

 

Сплав молодості та досвіду

Мені поталанило познайомитися з Олександром Корнійчуком ще у 2012 році, і на сьогоднішній день із впевненістю можу сказати, що в його особі доля подарувала мені вірного та надійного товариша. Порядний сім’янин, досвідчений керівник, молодий науковець, людина з тонким почуттям гумору – усі ці якості гармонійно поєднанні в нашому Сашкові. Буваючи в Острозі, ми частенько крокуємо вулицями міста, і дуже показово те, що у людей, які йдуть назустріч, майже завжди з’являється щира посмішка, бажання перекинутися з Сашею декількома словами. Це говорить мені про одне: він душевна людина, і на своїй високій посаді демонструє абсолютний професіоналізм та силу характеру. Надзвичайно ціную наші відносини та переконаний, що цей сплав молодості та досвіду неодмінно потрібно використати для розвитку нашої Рівненської області. Щиро за це вболіваю. Вірю, що спільно нам вдасться ще багато чого зробити для Острога.

Народний депутат Юрій Вознюк

№ 41 від 10 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 277 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]