Вівторок

19.02.2019

14:11

Тенісні баталії
Двадцять третього березня 2013 року у підлітковому клубі «Надія» відбулися змагання із настільного тенісу. На поєдинки із особистої першості загалом прибуло 16 учасників. Протиборства видалися дуже важкими і фізично, і морально. Перевага переходила то до одного, то до іншого спортсмена.

Найкраще впорався із приборканням стрімкої кульки над столом Микола Семенюк. Не зазнавши жодної поразки у всіх зустрічах, він вкотре завоював  почесний трофей, що є підтвердженням того, що настільний теніс у м. Острозі продовжує розвиватися.

Друге місце у тенісних баталіях виборов Денис Москалюк, а третє – Андрій Ковальчук. Змагання відбувалися в запеклій боротьбі, де гравці показали свої вміння, прийоми, наполегливість і силу духу. Про це свідчить і той факт, що спортсмени, які домінували на попередніх турнірах, цього разу залишилися без грамот.

Переможця нагороджено особистою ракеткою першого заступника міського голови Віталія Ундіра, за що йому велика подяка від всіх учасників змагань. А грамотою відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому нагороджено переможця та призерів.

Вітаємо наших талановитих спортсменів та бажаємо їм подальших звершень і перемог!