Середа

17.10.2018

04:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Тетяна Матласевич: лідери Рівненщини реалізують ряд прогресивних проектів

Ніхто, крім нас самих, не побудує нам демократичну, заможну та соціально справедливу державу. Ніхто, крім нас, не наведе лад на наших вулицях, не створить комфортних умов життя у наших селах, містах та містечках. Лише щоденна наполеглива праця та політична воля до справжніх, а не декларативних змін дасть можливість розвиватися місцевим громадам та створювати комфорт і затишок, планувати та реалізовувати економічні та соціальні проекти, дбати про дітей, їх розвиток, духовність та культуру, належне медичне обслуговування. Саме тому я й вирішила балотуватися у депутати Рівненської обласної ради, бо щиро переконана, що ніхто, крім нас самих, не вирішить наших проблем.

Безпосередня участь­ у роботі облас­ної ради дасть можливість ініціювати вирішення питань подальшого розвитку навчального закладу, у якому працюю вже дванадцять років і пишаюся тим, що причетна до його розбудови. Адже сьогодні Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, хоч порівняно молодий, але престижний навчальний заклад, що за підсумками ЗНО 2015 року ввійшов до десятка кращих загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини та здобув авторитет та визнання далеко за її межами. Він став надійним стартовим майданчиком для сотень випускників, які, отримавши міцні і ґрунтовні знання, належний рівень військової та фізичної підготовки, продовжують навчання у вищих військових навчальних закладах, СБУ, МВС, МНС, Прикордонної служби України та несуть службу у зоні АТО, захищаючи суверенітет та незалежність України, бережуть наш мир та спокій. Крім того, вважаю, що значно більшої уваги та фінансової підтримки потребують усі навчальні заклади нашого міста, адже на їх плечі держава та суспільство поклали обов’язок виховання наших дітей – того покоління, яке у майбутньому будуватиме, творитиме, забезпечуватиме нашу старість.

Саме сьогодні ми маємо створити належні умови для навчання та занять спортом нашим школярам і дошкільняткам, приділяти значну увагу розвиткові їх природних обдарувань та талантів, розширюючи для цього мережу гуртків, секцій, модернізуючи навчально-матеріальну базу. Місцеві громади сьогодні надзвичайно гостро потребують висококваліфікованих фахівців робітничих професій, сфери обслуговування, тому належної підтримки заслуговують і заклади профтехосвіти, що зможуть виконати якісно замовлення громад на якісну підготовку таких кадрів. Нагального вирішення потребує організація якісного та повноцінного харчування у школах та дитячих садках, адже це – запорука здоров’я наших дітей.

У час складних соціально-економічних випробувань, які сьогодні відчуває кожен, особливої турботи потребують люди соціально незахищених категорій. Тому вважаю за потрібне запровадження регіональних соціальних програм на підтримку пенсіонерів, інвалідів, багатодітних сімей та громадян інших незахищених категорій, що залишилися сам на сам зі своїми проблеми, хворобами та злиденними пенсіями чи іншими державними виплатами.

Приєднатись до команди лідерів Рівненщини мене спонукало бажання взяти особисту участь у позитивних змінах, що мають шанси відбутися завдяки децентралізації влади та збільшенню значимості органів місцевого самоврядування. Впевнена, що завдяки згуртованій роботі усіх членів команди партії «Конкретних справ», вдасться зреалізувати ряд прогресивних проектів, які сприятимуть розвиткові Рівненщини, покращать соціальну та економічну сфери нашого краю, відкриють перспективи високих європейських стандартів життя жителям регіону. Адже «Конкретні справи» об’єднали людей, які мають значні здобутки у своїй професійній діяльності й уже багато років працюють на благо своїх громад, не залежать від партійних вождів із «центру» та здатні приймати самостійні рішення, зважаючи на потреби виборців та регіону.

№ 41 від 10 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 251 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]