Середа

17.10.2018

22:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Тетяна ПАРФЕНЮК: Головна наша цінність – земля і люди, які на ній працюють

Сьогодні, у час постійного погіршення соціально-економічного становища громадян, як ніколи, назріла необхідність нової політичної сили, в центрі якої була б ідея захисту інтересів простих людей. Саме тому в політику повертаються аграрії, аби повернути суспільству мир і добробут, відродити повагу до традицій й духовності, захистити головну нашу цінність – землю і людей, які на ній працюють. Досить піддаватися стереотипам, що Аграрна партія України (АПУ) – це партія лише землеробів. Сьогодні це – оновлена команда вчителів та лікарів, вчених та економістів, усіх тих, хто живе серед нас і знає справжні проблеми людей у містах та селах.

І саме тому, я, лідер міськрайонної партійної організації АПУ, балотуюсь кандидатом у депутати обласної ради, щоб на обласному рівні гідно представляти інтереси мешканців міста та відстоювати їхні права. Про себе зазначу: 1962 р. н., освіта вища, закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості, за спеціальністю – економіст.

Острог завжди був храмом освіти й науки, культурним осередком Рівненщини. Безперечно, розвиток туризму в місті є одним з першочергових завдань, які стоять перед нами. Однак, не варто забувати й про економічний потенціал міста, розвинути який допоможе саме Аграрна партія. Як приватний підприємець, я добре знаю проблеми малого та середнього бізнесу і наскільки зараз, в умовах війни, йому потрібна підтримка. Ми виступаємо за те, щоб держава заробляла гроші за рахунок збільшення платників податків, а не за рахунок підвищення податку на малого і середнього підприємця. Нерозвинута економіка Острога зумовлює відтік талановитої молоді у великі  міста. Острожчина втратила свої потужні підприємства: сиро-молочний завод, хлібозавод та інші. Маючи такі багаті землі, ми змушені сьогодні закуповувати хліб в сусідніх областях. Наявність агропромислового сектору в Острозі стане запорукою відродження економіки в місті та підвищить рівень життя острожан.

Не менш актуальним питанням сьогодні є ринок землі. Ми виступаємо проти грабіжницького продажу землі, як це було з приватизацією промисловості. Для початку слід запровадити законодавство, яке б гарантувало гідну орендну плату та чіткі й незмінні правила ведення господарства, коли агровиробник зможе брати землі в тривалу оренду і знати, що за рік не зміниться податкова система. Крім того, необхідно провести інвентаризацію земель, яка дозволить зробити повний доступний облік міської землі та її цільового використання. Так само доступною і прозорою повинна бути місцева влада. Все, що може вирішитись на місцях, має вирішуватися на місцях, бо ніхто інший, крім місцевої громади, не може знати її проблем та методів їх вирішення.

У цей нестабільний час не варто забувати про соціальний захист кожного громадянина: від новонародженого до пристарілого. Особливої уваги й допомоги потребують багатодітні сім'ї, інваліди, пенсіонери, учасники АТО, а тому маємо створити такі соціальні програми, які першочергово надаватимуть їм моральну й матеріальну підтримку. Кожен з них повинен відчувати, що держава дбає про нього, що він потрібний їй.

Завдань у мене і моєї команди більше, ніж достатньо. Адже майже кожна сфера життя нашого міста потребує фінансової підтримки та розвитку – освіта, дороги, благоустрій, комунальна сфера тощо. Моя команда – це сплав молодих та досвідчених, активних та завзятих, які хочуть змінити щось в суспільстві та покращити життя нашого краю. Вірю, що разом з вашою підтримкою нам вдасться цього досягнути, бо, як говорив основоположник аграрної ідеї В’ячеслав Липинський: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо». Це наш дороговказ. Це наш обов’язок. І це наша місія.

№ 42 від 17 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 486 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]