Середа

17.10.2018

22:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Тимошенко билась як лев. І – перемогла!

Верховна Рада підтримала законопроект, який дозволить знизити тарифи на газ для населення. Верховна Рада України у першому читанні підтримала законопроект
№ 2835 про внесення змін до Податкового кодексу щодо здешевлення вартості газу для населення.

Рішення пройшло не зразу. Тимошенко виходила до трибуни знову і знову, знаходячи все нові аргументи на користь людей та України. Під тиском неспростовних доказів, документів, фактів та емоційного пориву Юлії Володимирівни Верховна Рада таки ухвалила рішення, яке здатне вирішити ситуацію з тарифами.

Як заявила з парламентської трибуни Юлія Тимошенко, здешевлення вартості газу для населення  призведе до притоку інвестицій та дозволить знизити тариф на газ і тепло для людей. За її словами, «політика і стратегія уряду – реальне знищення державної галузі видобутку газу».

«Не можна для підприємств з іноземними інвестиціями ставити 29% ренти, а для державних підприємств залишати 70% – це безглуздя й економічна непрофесійність», – зазначила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наголосила, що наприкінці минулого року абсолютно помилково  Верховна Рада вперше за всі часи незалежності проголосувала нову норму ренти на газ власного видобутку в розмірі 70%.

«Помилково», тому що одне зі стратегічних завдань України – розгорнути  власний видобуток українського природного газу до таких масштабів, щоб можна було замістити імпорт російського природного газу», – пояснила вона.

Лідер «Батьківщини» зауважила, «наш видобуток українського газу – це і є наша енергетична незалежність і наша політична свобода».

«Якщо державна влада України думає про нашу свободу, про нашу незалежність, про наш суверенітет, складова якого – енергетична незалежність, то зобов’язані були взагалі звільнити видобуток українського газу від будь-яких податків, створити систему сприяння від держави таку, щоб можна було за лічені роки дати Україні стільки газу, скільки нам потрібно для цих потреб. Але проводиться  діаметральна політика: рентною платою, яка перевищує всі світові норми, практично знищується галузь видобутку газу в країні», – сказала вона.

«Насправді, тарифи, які виставила влада українців на рівні 7 тис. 188 грн. за тисячу кубометрів газу – прихована система додаткового оподаткування людей і не компенсує вартість видобутку», – повідомила політик.

Також за її словами, в новому тарифі на газ для людей в 11,4 рази збільшені доходи НАК «Нафтогазу», «де найбільша корупція, бо «Нафтогаз» нічого не видобуває, нічого не транспортує, це «пустушка», яка реально здирає з людей половину тарифу».

«Водночас для видобувної державної компанії доходи збільшені всього в 1,7 рази. Якщо сьогодні буде знижена рента на видобуток вітчизняного природного газу, це дозволить не тільки розвиватись галузі, призведе до притоку інвестицій та дозволить знизити тариф на газ і тепло для людей», – підсумувала народний депутат.

При цьому Україна закупає газ за ціною, дорожчою за котування на Європейській біржі. Про це Юлія Тимошенко також заявила з трибуни парламенту у вівторок.

«У мене в руках зараз є документ разом з біржовими котуваннями про те, що разом з приходом цього уряду створена компанія TrailStone, яка представлена українським громадянином Павлом Лєвіним, який  має безпосереднє відношення до керівництва «Нафтогазу". І саме ця компанія продає в Україну імпортований газ дорожче, ніж навіть котування біржі».

Нагадаємо, нещодавно – під натиском «Батьківщини» – уряд таки пішов на часткове зниження газових тарифів для населення, але зробив це лукаво і нечесно: усім нам знижують ціни лише на 200 кубометрів газу, у той час як звичайна сільська хата споживає і 400, і 600 кубів на місяць. Тому «Батьківщина» продовжує вимагати, щоб на потреби населення уряд спрямовував газ українського видобутку у повному обсязі.

Ціною неймовірних зусиль «Батьківщина» бореться і перемагає. Крок за кроком ми разом із вами ідемо до спільної мети – чесних, зрозумілих, не корумпованих тарифів.

Перше читання – це ще не ухвалення закону в цілому, але це ще один наш з вами спільний прорив. Ще один з вами крок до остаточної і спільної – перемоги.

Боротьба за справедливі тарифи – триває!

Прес-служба Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина»

№ 41 від 10 жовтня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 259 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]