19.02.2019

18:27

У боротьбі визначилися кращі серед тенісистів

Відкрита особиста пер­шість Острога з нас­тільного тенісу, присвячена Всесвітньому дню здоров’я, відбулася у неділю, 6 квітня, в спортивній залі Острозького НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія». Багато спілкувалися, боролися за призи 16 спортсменів-аматорів з нашого міста, району і навіть Нетішина.

Ще до офіційного відкриття змагань учасники змагань активно розминалися, грали в теніс. У той же час відбулося жеребкування. Звісно, чоловіки, яких було значно більше, і жінки грати мали окремо.

Під час відкриття першості виступили організатори – начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ірина Волянюк, головний суддя Іван Іванів, а також перший заступник міського голови Віталій Ундір. Він говорив про відзначення Всесвітнього дня, висловив надію на те, що ці змагання стануть регулярними, значно розшириться коло учасників. А від імені організаторів подякував Григорію Аршинову за допомогу в організації чемпіонату, ремонт підлоги спортивної зали НВК. Віталій Олександрович також говорив про надію збудувати в місті сучасний спортивний комплекс поблизу першої школи та гімназії, план цього року виготовити проектну документацію. На завершення свого виступу перший заступник міського голови побажав учасникам першості приємного спілкування в колі друзів-однодумців зі спортом, а найсильнішим – перемог.

Чоловіків, яких на першість заявилися 16, розділили на 3 групи. Їх очолили призери минулорічних змагань. Учасники боролися між собою за коловою системою. Два найсильніші тенісисти продовжили боротьбу в наступному етапі, де переможений припиняв боротьбу за призи. Троє із шести пройшли до фінальної частини першості. Між ними і визначились володарі медалей. Перше місце, вигравши дві партії у своїх суперників, виборов Ігор Звада із Нетішина, друге місце посів Олександр Фурманюк із Оженина, а третє – острожан Григорій Аршинов. Серед жінок представників інших населених пунктів не було. А чемпіонкою стала Тетяна Гудкова, яка виграла всі три партії у своїх суперниць, друге місце посіла Дарія Степлюк, а третє – Іванка Середюк. Переможцям і призерам вручені грамоти міського голови та медалі.

Іван ПАВЛІВ

№16 від 12 квітня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 229 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0