Четвер

21.02.2019

09:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

У неділю, 26 жовтня – позачергові вибори народних депутатів України

Одна з вимог Майдану буде виконана у найближчу неділю – відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. За їх підсумками, сподіваємося, суттєво оновиться законодавча гілка влади України. Саме на неї український народ покладає великі надії на зміни в державі. 

Про розміщення виборчих дільниць в нашому місті ми вже інформували наших читачів, про основні правила голосування та персональних склад комісії також. Однак, останнім часом відбулися суттєві зміни в складах комісій. Тож подаємо зміни в складі ДВК, які працюють на території міста Острога, станом на 20 жовтня. 

У ДВК 560894 (Острозька ЗОШ № 1) членами комісії будуть – Вікторія Анатоліївна СТЕПАНЮК, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України»;  Дмитро Олександрович РАБЧУК, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України (ВРУ); Галина Олексіївна ШКЛЯРУК, 1948 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Україна майбутнього». Вибули зі складу комісії С. І. Вальчевська, Д. О. Смірнов, О. В. Шведенко.

В ДВК № 560895 (Острозький НВК) членами комісії будуть – Юлія Василівна КРОПИВА, 1981 р. н., суб’єкт подання – Микола Володимирович Добровольський; Олена Петрівна ЯСІНСЬКА, 1981 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Єдина Країна». Вибули зі складу комісії І. Г. Покотило та Я. О. Блейчик.

В ДВК № 560896 (ДПТНЗ «Острозьке ВПУ) секретарем комісії буде Олена Харитонівна КОВАЛЬЧУК, 1974 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України»; членами комісії будуть – суб’єкт подання – Лариса Констянтинівна ГУЛЬЧУК, 1971 р. н.,  Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ»; Оксана Петрівна ВОЛОЩЕНКО, 1972 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Україна майбутнього». Вибули зі складу комісії В. І. Буленок, О. О. Войтко, Б. В. Голубош.

В ДВК № 560897 (КМЦ Острозької академії) головою комісії буде Сергій Анатолійович ПАНЮК, 1983 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ; заступником – Олександр Іванович РАЧКІВСЬКИЙ, 1965 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)», членом комісії – Андрій Сергійович СЕМЕНОВИЧ, 1980 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України». Вибув зі складу комісії С. В. Васильчук.

В ДВК № 560898 (ОКП «Водоканал») секретарем комісії буде Микола Миколайович УКРАЇНЕЦЬ, 1971 р. н., суб’єкт подання – Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ; членами комісії – Валентина Василівна ОЗІМКОВСЬКА, 1955 р. н., суб’єкт подання – Михайло Степанович Вервега; Микола Миколайович ШИНКАРУК, 1981 р. н., суб’єкт подання – Комуністична партія України; Руслана Іванівна КОШИН, 1994 р. н., Політична партія «Україна майбутнього». Вибули зі складу комісії В. М. Грищук, О. М. Денисюк.

В ДВК № 560899 (Острозька ЗОШ № 3) членами комісії будуть Олексій Михайлович СМАЛЮК, 1956 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Єдина Країна»; Ірина Валентинівна КОШМАК-КОРДОНСЬКА, 1988 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України», Лілія Ігорівна СТЕЦЮК, 1994 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Україна майбутнього». Вибули зі складу комісії П. Г. Бречко, Ю. П. Дубина, Н. М. Затишна.

В ДВК № 560900 (Острозька психлікарня, спецдільниця) головою комісії буде Ольга Миколаївна БОМБЛЮК, 1958 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «УДАР Віталія Кличка», фракція якої зареєстрована в Апараті ВРУ; членами комісії – Наталія Валеріївна УНДІР, 1982 р. н., суб’єкт подання – Микола Володимирович Добровольський; Наталія Ярославівна Кіндзерська, 1967 р. н., суб’єкт подання – Політична партія «Інтернет партія України». Вибули зі складу комісії А. С. Мініч, Л. М. Зламан.

Не виключено, що зміни в складах ДВК будуть ще, але, мабуть, вони будуть ­одиночні.

В нашому одномандатному виборчому окрузі № 153 (включає в себе наше місто, частину міста Рівного, Гощанський, Корецький, Острозький та Рівненський райони) окружною виборчою комісією зареєстровані такі кандидати (подано в алфавітному порядку):

1. Сергій Віталійович БАШИНСЬКИЙ, висунутий Комуністичною партією, народився 4 серпня 1969 року в Корці Рівненської області, освіта вища, перший секретар Корецького районного комітету Комуністичної партії, член КПУ, проживає в Корці.

2. Михайло Степанович ВЕРВЕГА, висунутий партією «Всеукраїнське об’єд­нання «Батьківщина», народився 28 жовтня 1953 року в селі Делятин Надвірнянського району Івано-Франківської області, освіта вища, завідувач хірургічним відділенням Рівненської центральної районної лікарні, член «Батьківщини», проживає в селищі Клевань Рівненської області.

3. Юрій Володимирович ВОЗНЮК, висунутий партією «Народний фронт», народився 31 січня 1980 року в Луцьку Волинської області, освіта вища, депутат Верховної Ради, член «Народного фронту», проживає в ­Рівному.

4. Микола Володимирович ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, самовисуванець, на­родився 1 квітня 1959 року в селі Межиріч Острозького району Рівненсь­кої області, освіта вища, секретар Острозької міської ради, член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», проживає в Острозі

5. Оксана Василівна ЛОЗОВА, ви­сунута Радикальною партією Олега Ляшка, народилася 1 липня 1962 року в Ковелі Волинської області, освіта вища, завідуюча відділенням педіатрії № 2 Рівненської обласної дитячої лікарні, безпартійна, проживає в Рівному.

6. Андрій Вікторович МІТЮХІН, висунутий партією «Свобода», народився 17 червня 1974 року в Острозі Рівненської області, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в нашому місті.

7. Олексій Віталійович МУЛЯРЕНКО, висунутий партією «Блок Петра Порошенка», народився 15 жовтня 1976 року в Рівному, освіта вища, помічник-консультант депутата Верховної Ради, безпартійний, проживає в Рівному.

8. Володимир Васильович СВИРИДА, самовисуванець, народився 11 серпня 1970 року в Острозі Рівненської області, освіта вища, заступник генерального директора концерну «Воєнремсервіс» Міністерства оборони, безпартійний, проживає в Києві.

9. Рустам Хамзетович ХУТИЗ, висунутий партією «Опозиційний блок», народився 29 листопада 1977 року в селі Джиджихайбль Теучежського району Краснодарського краю (Росія), освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в ­Острозі.

10. Микола Миколайович ЧУМАК, самовисуванець, народився 11 вересня 1983 року в Рівному, освіта вища, начальник штабу – перший заступник командира військової частини Збройних сил, безпартійний, проживає в Рівному.

11. Іван Олександрович ШЕВЧУК, висунутий «Партією Сергія Тігіпка «Сильна Україна», народився 10 жовтня 1980 року в селищі Млинів Рівненської області, освіта вища, перший заступник директора Рівненської дирекції державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», безпартійний, проживає в Рівному.

І на завершення подаємо перелік політичних партій (блоків) та їх номери у виборчому бюлетені за результатами жеребкування ЦВК, які будуть подані в виборчому бюлетені на позачергових парламентських виборах у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

1. Радикальна Партія Олега Ляшка; 2. «Солідарність жінок України»; 3. Політична партія «Інтернет партія України»; 4. Політична партія «Опозиційний блок»; 5. Політична партія «Народний фронт»; 6. «5.10»; 7. Політична партія «Всеукраїнське аграрне об`єднання «Заступ»; 8. Партія «Відродження»; 9. Політична партія «Нова політика»; 10. Політична партія «Єдина країна»; 11. Політична партія «Сила людей»; 12. Політична партія ВО «Свобода»; 13. Політична партія «Національна Демократична партія України»; 14. Комуністична партія України; 15. Політична партія «Об`єднання «Самопоміч»; 16. Політична партія Всеукраїнське політичне об`єднання «Україна – єдина країна»; 17. Політична партія «Правий сектор»; 18. Політична партія «Україна майбутнього»; 19. Ліберальна партія України; 20. Партія Зелених України; 21. Українська партія «Зелена планета»; 22. Партія «Блок Петра Порошенка»; 23. Політична партія «Сила і честь»; 24. Політична партія Конгрес Українських Націоналістів; 25. Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»; 26. Політична партія ВО «Батьківщина»; 27. Політична партія «Громадянська позиція» (Анатолій Гриценко); 28. Політична партія «Блок лівих сил України»; 29. Політична партія Громадянський рух України.

Тож сьогодні, 24 жовтня, завершується передвиборча агітація. Завтра – так званий день тиші, коли виборці мають остаточно прийняти рішення, за кого і яку політичну силу голосувати. А в неділю, 26 жовтня, о 8:00 годині відкриються виборчі дільниці у переважній більшості населених пунктів України (крім Криму та окупованих терористами і військами клятої москалії територіях).

Підготував за різними джерелами Іван ГЛУШМАН

№ 44 від 24 жовтня 2014 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 356 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]