Середа

20.02.2019

10:02

У «Сімейних перегонах» перемогли острожани

В Оженині 16 березня відбувся 3 етап V туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони». Екостадіон». Наше місто представляла сім’я Тишків (на фото). За підсумками змагань вона виборола перше місце і вийшла у фінал гри.

Традиційно «Сімейні перегони» розпочалися з інтелектуального конкурсу «Знавці туризму». Команди відповідали на складні запитання, які стосувалися спорту, туризму, здорового способу життя.

Потім команди змагалися в естафетах. Їх, як і завжди, було три – «Рюкзак» (де необхідно було укомплектувати наплічник різними предметами), «Переправа» (з допомогою мотузки переправитись на другий «берег» всій команді) та «Привал» (кожен учасник мав провести між 5 фішками свій м’яч – кому футбольний, іншим баскетбольний та волейбольний м’ячі). Традиційно, за порушення правил, падіння нараховувались штрафні бали.

Судді, підбивши результати змагань визнали, що переможцем V туру гри стала команда, яка преставляла наше місто – сім’я Тишко (Микола Васильович, Олена Василівна, учасники змагань Вадим, Станіслав та маленькі вболівальники  Назар та Роман).

Друге місце зайняла команда Острозького району, якій не вистачило кількох балів, щоб наздогнати острожан. Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами.

Іван ПАВЛІВ

№13 від 22 березня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 219 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0