Субота

16.02.2019

06:00

Вдома втратили очки…

У неділю, 31 травня, відбулися чергові тури в обох лігах обласної і районної першості з футболу. На жаль, того дня дві острозькі команди поповнили свій очковий баланс лише на 1 бал. І проводили матчі міські команди далеко не з найсильнішими командами. Але футбол тим і цікавий, що важкопрогнозований.

В Острог володимирецька команда приїхала в якості аутсайдера, маючи в своєму активі лише 1 очко після 4 матчів. Наша команда почала матч в своїй манері, активно, не даючи супернику отямитись. «Острог – Академія» на перших хвилинах була близька до створення гольових ситуацій біля воріт гостей і навіть могла забити гол. Зрештою, на 8 хвилині, отримавши пас з глибини поля, Віталій Тушич дуже гарно головою послав м’яч біля штанги в сітку воріт гостей. Повівши в рахунку, наша команда продовжувала атакувати, але розвинути успіх їй не вдавалося. Було кілька ударів по воротах, щонайменше 4 рази, але м’яч, то летів вище воріт, то оборона «Енергії» нейтралізовувала атаки нашої команди. Ще один гол було забито нашою командою на 39 хвилині, але арбітр зафіксував порушення правил з боку атакуючих.

На початку другого тайму гостям вдалося перехопити ініціативу. Але вже на 60-х хвилинах острожани гру вирівняли. І гості тоді діяли тільки на контратаках. Запам’ятався їх потужний удар по воротах нашої команди на 56 хвилині, після штрафного, коли м’яч, пролетівши мимо стінки дугою, вдарився об штангу і вилетів за межі поля. На 66 хвилині острожани могли забити гол, коли з далекої відстані футболіст «Острог – Академії» пробив по воротах, у той момент, коли голкіпер відійшов від них. Але м’яч пролетів кілька сантиметрів вище перекладини, впавши за нею на сітку. В середині тайму острожани повернули собі ініціативу, але під час однієї з контратак, коли захисники не встигли повернутись на свої позиції, «Енергія» зрівняла рахунок. Острожани відчайдушно намагались забити ще один м’яч, але це їм до кінця матчу так і не вдалося. Гості також намагались вирвати перемогу, але острожани діяли впевнено в обороні і помилок не допускали. Фінальний свисток судді зафіксував нічию – 1:1. Дуже шкода, що в домашній грі наша команда втратила 2 очки. Зрештою, варто зазначити, що і в минулій грі, і в останній, «Острог – Академія» виступала в ослабленому складі, без кількох провідних гравців, які травмовані, зокрема, два Олександри – Шипінський та Труш, деякі гравці не могли грати з різних причин.

ФК «Вельбівно» в Березному здолав місцеву команду «Случ» із рахунком 2:1 (юнаки ) і наразі перебуває на 6 сходинці турнірної таблиці із сімома очками. Інші матчі в обох обласних лігах закінчились із такими результатами: ФК «Гоща-АМАКО»     – «Сокіл» – 3:4, «ОДЕК» – «Ізотоп-РАЕС» – 3:0, «Волинь-Цемент» – ФК «Садове» – 0:2, ФК «Малинськ» – «Маяк» – 1:3; «Зоря» – «Стандарт» – 3:1, «Калина» – «Полісся» – 4:0, ФК «Костопіль» – ФК «Колос» – 0:1, «Водник» – ФК «Млинів» – 2:2. Наразі турнірна таблиця набула такого вигляду:

2

В рамках районного чемпіонату в першій лізі міська команда «ОККО» на виїзді в Сіянцях поступилася місцевій команді «Чайка» з мінімальним рахунком 0:1. Наразі міська команда займає другу сходинку в першій лізі, набравши після 3 матчів 6 очок. А лідирує ФК «Вельбівно» з такою ж кількістю балів, але після 2 матчів. Третьою йде «Чайка» з подібним результатом, але меншою різницею м’ячів. Інші матчі туру в обох лігах закінчились із такими результатами: ФК «Плужне» – «Міраж» – перенесено на інший день, ФК «Вельбівно» – ФК «Хорів» – 5:1, «ДЮСШ-Цукровик» – ФК «Розваж» – перенесено, «Юність» – «Нива» – 2:1, «Оболонь» – «Альянс» – 2:2.

У неділю, 7 червня, на стадіоні Національного університету «Острозька академія» має відбутися матч між ФК «Острог – Академія» та ФК «Млинів». Поєдинок очікується цікавим і дуже складним для нашої команди, бо суперник – один із лідерів у ІІ обласній лізі. «ОККО» цей тур, згідно календаря, пропускає, бо у І районній лізі грає непарна кількість (7) команд. ФК «Вельбівно» має грати вдома із ФК «Гоща-АМАКО». Команди запрошують вболівальників на стадіон, щоб підтримати їх.

Всеволод МОТОРНИЙ

№ 23 від 5 червня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 201 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0