Субота

16.02.2019

07:07

Визначилась вісімка претендентів на золоті медалі
Завершилися групові матчі ІІІ відкритого чемпіонату Острозького району з міні-футболу. Лише одна острозька команда зуміла пробитися у наступний етап змагань.

У суботу і неділю, 27-28 квітня,  відбулися ігри двох заключних турів. Перед їх початком лише одна команда стовідсотково забезпечила собі місце в наступному етапі – «Омеляна – Рівне 112», а всім іншим необхідно було здобувати очки. Кому одне-два, а кому і по максимуму.

У суботу в групі «Б» відбувся дуже цікавий матч, гідний фіналу, між командами «Омеляна – Рівне 112» та «Звиса». До виходу на поле мощаницькі футболісти перебували лише на 4 сходинці турнірної таблиці, маючи у пасиві 2 поразки. Суддя того матчу Володимир Озімковський розповів, що «Звиса» вийшла на гру у бойовому настрої. Уже у кінці першого тайму вона вела з рахунком 4:0. Другий тайм сильніше зіграли  рівняни. Майже всі їх гравці мають за плечима досвід виступів у командах майстрів. За кілька секунд до фінального свистка рахунок був нічийний – 5:5. Під час штрафного гравець мощаницької команди ударив із-за меж центрального кола. Шкіряний філігранно вписався у "дев’ятку". Голкіпер рівнян був безсилий врятувати свою команду від першої поразки у цих змаганнях. У підсумку «Звиса» перемогла – 6:5. Здолавши у неділю міський «Любитель», вона вийшла у наступний етап з третього місця.

ФК «Острог» пройшов у наступний етап з другого місця групи «А». У суботу наша команда розгромила грем’яцький «Оріон» – 9:1, а в неділю поступилася ФК «Вельбівно» – 1:3. Інші острозькі команди залишилися за бортом наступного етапу (див. турнірні таблиці). Вчора, коли наша газета вже друкувалася, відбулися матчі 1/4 розіграшу, за результатами яких визначилась четвірка команд, які боротимуться за нагороди 9 травня.