П'ятниця

22.02.2019

12:56

Забитих м’ячів для перемоги не вистачило
У неділю, 23 червня, відбулися матчі у І і ІІ лігах чемпіонату Острозького району з футболу. ФК «Острог» на стадіоні Національного університету «Острозька академія» приймав минулорічного чемпіона району – мощаницьку «Звису». Передбачалося, що матч для нашої команди буде важким, особливо за спекотної погоди. Але те, що наша команда заб’є 4 м’ячі, а суперник лише один, і цього для перемоги не вистачить, напевно, передбачити ніхто не міг. Проте, саме так і сталося…

Активніше поєдинок розпочали господарі поля. Упродовж перших 15 хвилин воротар команди ФК «Острог» майже не брав участі в грі. Жодних загроз його воротам суперник не створив. Зате його колега кілька разів рятував свою команду від взяття воріт.

Проте, перший гол таки влетів у ворота нашої команди. Він був абсолютно не логічним, а став наслідком двох помилок – нападника і захисника на своїй половині поля. Втративши м’яч, перший не продовжив боротьбу за нього. Правий захисник не зумів завадити гравцю «Звиси» пройти по флангу, і, скоріше за все, навмання відправити шкіряного у район одинадцятиметрової позначки. Намагаючись перехопити передачу, наш центральний захисник промахнувся. М’яч потрапив до нападника суперника, і той сильним ударом «розстріляв» ворота ФК «Острог».

За жаркої погоди острожани багато рухались, намагались боротися за кожний м’яч. Проте, неточність, мала кількість ударів по воротах завадили їм змінити рахунок у першій половині гри. «Звиса» грала мляво, хоч технічно переважала нашу команду, і всі їх атаки гасили оборонці.

Початок другого тайму був діаметрально протилежний першій половині гри. Мощаницька команда перехопила ініціативу, створила кілька хороших можливостей для взяття воріт, але надійно грав воротар Ігор Матласевич, або їх удари були неточними у вирішальний момент. Десь на 15-20 хвилині другої половини острожани зуміли переломити хід гри. Вони кілька разів гостро атакували і забили аж 3 м’ячі. Але суддя матчу їх не зарахував. Сперечатись не буду. Кожна ситуація була складною, і в гострій боротьбі на землі опинялись і нападники, і захисники. Моменти були, як кажуть, на грані фолу. Зрештою за кілька хвилин до фінального свистка острожани таки зуміли відквитати один м’яч. Його забив Олег Петрук. Він перехопив м’яч майже в центрі поля, пройшов з ним до лінії штрафного майданчика, і сильно вдарив по воротах. Воротар суперника не зумів врятувати свою команду від гола. Уже в доданий час міська команда могла вирвати перемогу, але підводила все та ж влучність. У підсумку бойова нічия – 1:1.

Вдома межиріцький «Альянс» вирвав перемогу в оженинського «Цукровика» з рахунком 1:0, а ФК «Грем’яче» на своєму полі здолав «Міраж» із Курган – 4:2. Вельбівненська команда пропускала тур. Саме вона завтра на стадіоні НаУ ОА гратиме з острожанами. Очікується цікавий поєдинок, тож шанувальникам футболу варто подивитись матч і підтримати свою команду.­

А в турнірній таблиці лідирує ФК «Грем’яче» – 9 очок, ФК «Вельбівне» має у своєму активі 6 пунктів. Острожани, маючи 4 очки, посідають 3 сходинку турнірної таблиці. Такий же очковий здобуток у «Звиси», але вона на 4 сходинці. Далі йдуть всі інші команди, які мають по 3 очки. Тож положення острожан досить хитке – поразка може відкинути їх одразу на останні позиції в турнірній таблиці.

Іван ГЛУШМАН
№26 від 29 червня 2013 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 211 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1