Середа

17.10.2018

22:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Завзято змагалися, але перемогла дружба

Напевне багатьом дорослим острожанам відомий давній вислів: «Олімпійський рік – не лише для олімпійців». І дійсно, багато наших земляків тоді, ще в радянські часи, вперше долучилися до занять спортом. Та й нині в наших місцевих дошкільних закладах педагоги не стоять осторонь фізичного загартування своїх вихованців. Що і засвідчили недавні веселі й вкрай необхідні змагання між командами «Олімпійські надії» з ДНЗ «Ромашка» та «Веселка» з однойменного закладу.

Змагання проходили у кілька етапів: особисті з метання мішечків, стрибків у довжину з місця та бігу на коротку віддаль. А на завершення родзинка всіх змагань – весела естафета. Ох, і весело ж було на стадіоні! (НаУОА).

У підсумку були визначені справжні «зіроньки» серед дошкільнят. Наприклад, Валя Лозюк з команди «Веселка» стала абсолютною переможницею серед дівчаток, виборовши три перших місця. Не дуже відстали від неї й Максим Чабан, Дмитро Приймак, Даша Білошкурник, Віка Москалюк, Давид Кучерук, Дмитро Панчук, Настя Киричук, Петро Скрипковський, які були також відзначені за перші, другі та треті місця. А в підсумку, як і тоді ж, в той олімпійський рік говорили, перемогла… Дружба! Бо в загальному підсумку обидві команди показали однаковий результат і по праву розділили порівну солодкі нагороди! Були відзначені й вболівальники, які змогли під час невеличкої перерви досхочу насолодитися простором стадіону й з великим задоволенням ганялися за вітром.

Особливо потрібно відзначити організаторів: відділ освіти Острозького міськвиконкому, дитячо-спортивну школу, суддів – спеціаліста Тетяну Слободян та директора ДЮСШ Сергія Штундера, фізінструкторів дитячих садочків і «Веселки», і «Ромашки», усіх вихователів цих ДНЗ, їх керівників за увагу до здоров’я дітей та їх фізичного розвитку.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 39 від 26 вересня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 182 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]