П'ятниця

19.04.2019

17:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Вікова діброва» з Оженина – найкраща в області
У зльоті учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках», який відбувся 23 квітня у Радивилові, прийняли участь 15 команд із районів Рівненщини. Приємно, що за підсумками конкурсної програми команда Оженинського шкільного лісництва «Вікова діброва» (на знімку) виборола гран-прі зльоту і наступного року прийматиме юних лісівників області на такому ж заході у себе вдома.

Після заїзду команд і офіційного відкриття учасники зльоту заклали три алеї: Слави воїнам-афганцям, на Меморіалі Слави Радивилова та у сквері ім. Г. Сковороди. Коли ця благородна акція закінчилась, юні лісівники приступили до безпосередньої роботи – оформляли виставку досягнень та готували звіти про свою роботу впродовж року.

Члени журі, оглянувши виставки учнівських лісництв, позитивно оцінили їх, подякували за хороший виступ та достойне представлення України на VІІІ Міжнародному юніорському лісовому конкурсі в Москві члену учнівського лісництва Радивилівської районної станції юних натуралістів Богдану Білику, який посів 10 місце серед 60 учасників із 38 країн світу.

Більше двох годин тривали звіти шкільних лісництв області. Юні лісівники із неабияким захопленням розповідали про свою роботу – посадку лісу, вирощування саджанців, збір насіння, проведення пропагандистських кампаній, участь у різноманітних конкурсах, експедиціях, акціях та інше. Їх виступи всебічно висвітлювали діяльність шкільних лісництв, показували самоствердження дітей як захисників лісу. Було помітно, що форму лісівників вони носять із гордістю.

Перед оголошенням підсумків зльоту, представник Національного лісотехнічного університету України, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісової таксації Петро Хом’юк провів профорієнтаційну бесіду та висвітлив основні напрямки за якими проводиться підготовка фахівців у стінах вузу. Директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської облради Тетяна Остафійчук вручила дипломи учасникам та кращим командам області. Було визначено три третіх місця, два других та одне перше. Приємно, що гран-прі зльоту було присуджено команді Оженинського шкільного лісництва «Вікова діброва» у складі – Роман Антонюк, Вероніка Калабська, Катя Колесник та Єлизавета Тимощук (кер. Світлана Сорочук). Оженинців, як і команду, що зайняла перше місце (господарі) нагородили дипломами та цінними подарунками. Крім того, кращим командам юних лісівників Рівненщини було вручено подяки від обласної організації Товариства охорони природи.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 455 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]